Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit jelent számotokra a...

Mit jelent számotokra a karácsony ünnepe?

Figyelt kérdés
Vagyis amikor készülődtök a karácsonyra, megveszitek az ajándékokat, felöltöztetitek a fát, ünnepi vacsorát elfogyasztjátok, ez hangulatos. De mit jelent számotokra? Ki hogyan éli meg a karácsonyt?

2015. dec. 18. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van. Szeretetem nem nagyon van semmi iránt, a családom szeretem, de ennyi. Ezt meg tudják, kimutatom mindig, így nem csinálok semmi extrát ilyenkor.
2015. dec. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Nagyon várom az idei karácsonyt, párommal fél éve költöztünk össze, ez lesz az első közös karácsonyunk.

A készülődés az egészben a legjobb szerintem; közösen fát választani, bevásárolni, feldíszíteni, a vacsorát elkészíteni együtt elfogyasztani. Szerintem a karácsony az ünnepi hangulat miatt olyan varázslatos. Főleg olyanok körében, akiket szeretünk.

2015. dec. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

számomra azt jelenti, hogy három napig lavírozhatok a családtagjaim között, villámhárítóként, hogy ne legyen állandóan vita. Eddig nem sikerült. Idén se hiszem, hogy menni fog.

Mindenki idegbeteg, elkészül egy rakat kaja, és senki nem eszik csak egy-két falatot.

Az ajándékoknak mindenki láthatóan nagyon örül, aztán másnapra el van rakva valami fiók mélyére.


Lehet menni a rég látott rokonokhoz, amihez dettó nincs kedvem.

2015. dec. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Amikor még élt anyám és gyerekek/egész fiatalok voltunk, akkor nagyon meghitt szép ünnepeink voltak.


Amikor a párommal ünnepeltük, kicsit másképpen, de szintén meghitt és szép karaácsonyaink voltak.


Aztán elhagyott. És idén a harmadik karácsonyom, amit a hátam közepére kívánok. Csak lusta pihizés, semmi több. Ezt jelenti.

2015. dec. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
semmit..elmúlta "karácsonyi varázs",nincs már jó hangulat,se semmi szeret vagy valami,csak feszültség..inkább elmék itthonról és többi barátaimmal elmegyünk és bebaszunk xd akiket szeretek,avval nem csak karácsonykor foglalkozok vele..mint ezt sokan csinálják,mert ezt kiványa az illem..
2015. dec. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ugyanúgy dolgozni kell, sütünk mézeskalácsot, egy kis ajándék, pici fa, semmi különös, inkább megszokás
2015. dec. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tiboo Martino válasza:

A feltétlen békés családi szeretetet jelenti számomra! A 29 eddigi Karácsonyom mind pár nélkül töltöttem és az idei sem lesz másképpen. Ettől eltekintve nagyon szeretem, nagyon jó hangulattal tölt el, főleg ha fehér, de oyan már vagy 4-5 éve nem volt errefelé.

Összejön mamámnál 3 fia és családjaik, ott töltjük mind a három ünnepi napot. Ajándékozás nincs nálunk, kivéve a pici gyerekek kapnak, pillanatnyilag van egy 8 éves és egy 1 éves baba. Végig szólnak a legjobb régi Karácsonyi zenék. Minden évben terítéken van, hogy végignézzük a régi Karácsonyi felvételeket, amik 1992-2004-ig készültek.

Szeretném legalább egyszer az életben Norvégiában tölteni ezt az ünnepet, ugyanígy a családdal, csak kiegészülve a sarki fények "társaságával".

2015. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Számomra azt jelenti, hogy 2 hét intenzív tanulás mivel nem kell bejárni órákra. És a sürgősségi meg, ahol dolgozom szabadidőmben, tele lesz részegekkel. Szuper.

20/F

2015. dec. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig megpróbálom ünneplőbe öltöztetni a lelkem, annak ellenére, hogy agyamra megy a család, a rohanás, a nyomorgás a boltokban.

Nekem ez a szeretet és a meghittség ünnepe, amikor kicsit megpróbálok más szemmel nézni a családomra.

Az ajándékozást is szeretem, nem az ajándékok miatt, hanem mert örömet tudok vele okozni a szeretteimnek. Ezért választok gondosan mindig, nem pedig egy rohanós bevásárláson bedobálok valamit a kosárba az utolsó előtti nap.

Nekem a finom ebédről is szól, mert mi év közben nem igazán főzünk. Úgyhogy nekem ez is különleges alkalom.

2015. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Jézus születésénk megünneplése.
2015. dec. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!