Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kinek mit ajándékoztok karácso...

Kinek mit ajándékoztok karácsonyra?

Figyelt kérdés

2015. dec. 17. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Anyukámnak különböző fűszerkeverékeket és önteteket mert istenien főz , és szeret kísérletezgetni a konyhában.

Apukámnak egy üveget feldíszítek és megtöltök pici csokikkal , M&Ms-szel és néhány kis saját készítésű keksz is kerül még oda. (Először új húrkészletet akartam neki ,de azt páromtól kap majd ,mint gitárosok egymás közt :) )

Párom szüleinek egy 18-as sötétbarna díszdobozba tettem Stühmeres éttrüffelt (egyenként csomagolt).

Öccsének ketten adunk ajándékot , szeret velünk lenni , csak ezt elég nehéz tolerálni hosszab ideig ,úgyhogy kuponokat kap ,hogy pl. Játszunk vele 1 órát , megnézünk valamit stb.

Páromhoz 4 dolog kerül: egy szépen kidíszített üveg az alján egy kezdőösszeggel , ebbe tudunk ezentúl közösen pénzt gyűjteni számolgatás nélkül pl. nyaralásra. A második dolog egy CD az autóba , nemsokára lesz jogsija. A harmadik egy kis történe amibe beleírom a kedvenc számaink címét. A negyedik pedig egy pár flanel zsebmelegítő amit én varrok neki (nem hord kesztyűt ,nem szereti)

Mindenki másnak csokit adok valószínűleg.

2015. dec. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Anyukámnak felajánlottam, hogy a pénzemből vegyen magának azt amit megkíván, de nem látott semmi olyant, amikor mentünk vásárolni. Én se kapok senkitől ajándékot, inkább megvettem magamnak azt, amit akartam, ez nekem többet ér. Pénzt adnék ha lenne még kinek, és én is pénznek örülnék leginkább, hogy ne legyenek csalódások ajándékozáskor.
2015. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!