Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek mit adjak a...

Szerintetek mit adjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy kicsit későn kezdtem gondolkozni rajta,de olyan hamar elment december eleje hogy igazából most fogtam fel hogy 1 hét és itt a karácsony :)


Tehát anyukám nagyon szeret olvasni,de mindig könyvet szokott kapni szóval valami más kéne most szerintem :) ha esetleg van vmi ötleteitek szívesen meghallgatom

Előre is köszönöm! (tudom nagyon kevés az infó,meg én ismerem anyukája stb.de azért örülnék ha adnátok pár ötletet :D)



2015. dec. 18. 15:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Apukám meg szereti a csokit :D (ki nem?!)de ez mellé még kéne vmi :)
2015. dec. 18. 15:28
 2/7 anonim ***** válasza:

Anyukádnak szakácskönyv,notesz,naptár,szappan.

Apukadnak bor,csoki,naptár.

2015. dec. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. dec. 18. 15:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Anyukádnak egy szép könyvjelző (saját készítésű is lehet):

[link]


Egy ilyen nyaklánc(ha esetleg a rendelés szóba jöhet, akkor ez is jó lehet. Ha nem akkor elkészítheted magad is, ha ügyes vagy és beszerzel hozzá anyagokat egy kreatív hobbi boltban):

[link]


Apukádnak, ha szereti a csokit, esetleg egy forró csoki és pillecukor hóemberes üvegbe zárva:

[link]


Itt egy másik szimpla verzió:

[link]

2015. dec. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egérutat...
2015. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én leírom, mit készítek/készítettem a családtagjaimnak:

Anyukámnak vettem egy olyan albumot, amin a lapokra írni is tudok. Ebbe az albumba ragasztottam képeket, írtam idézeteket, kis versikéket, dalszövegeket...összességében szerintem egész jó lett. Emellé még vettem egy könyvet is.

Apumnak varrtam egy párnahuzatot, és ki is dekoráltam. Készítettem még egy kis dobozkát, amibe cetliket raktam, és ráírtam, milyen az én apukám. Pl.: Te vagy a legviccesebb apa; - legkedvesebb apa; stb.

Bátyámnak egy focis plüsst adok, és egy DVDt, amit én készítek el a neten. Ez képekből fog állni.

Remélem, míg olvastál, megtetszett valami. :)

11/L

2015. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Nagyon jó ötletek!
2015. dec. 18. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!