Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti hogy kerültök karácsonyi...

Ti hogy kerültök karácsonyi hangulatba?

Figyelt kérdés
Mit csináltok? Én próbálkozom minden évben ,de végül általában én vagyok a "grincs" a családban.

2015. dec. 22. 16:17
 1/2 anonim válasza:
Én általában karácsonyi zenéket hallgatok, ilyen karácsonyi illatot varázsolok a szobámba ( légfrissítővel, vagy párologtató cseppel ) és kidíszítem a lakást/szobámat.. Így szerintem mindenkinek karácsonyi hangulata lesz, még akkor is ha éppen nincsen hó.
2015. dec. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

nyáron láttam egy karácsonyi mesét, hetekig teljesen karácsonyi hangulatban voltam tőle. Szóval a mesék mindenképp meghozzák a hangulatot, meg a karácsonyi dekorációk, a narancs, fahéj, mézeskalácsillat, mariah carey karácsonyi zenéi, adventi koszorú, hó (ha lenne).


Szóval nekem nagyon sok minden meg tudja hozni a hangulatot.

2015. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!