Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szomorúak vagytok hogy vége a...

Szomorúak vagytok hogy vége a karácsonynak?

Figyelt kérdés
Én nagyon szomorú vagyok, mert ez a legkedvencebb ünnepem az egész évben és nagyon hamar eltelt :( Ti hogy vagytok vele? Persze várom egy kicsit a szilvesztert de nem vagyok az a bulizós fajta.. Imádom a karácsonyt és annyira kár hogy vége. :( Alig várom már hogy újra december legyen, de az sajnos még messze van :((

2015. dec. 27. 00:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Igen, én az vagyok! Imádom a karácsonyt, együtt a család, a hangulat, az egész decembert imádom, és nekem ráadásul a szülinapom is karácsonykor van. Mindig is a kedvenc hónapom volt, és míg élek marad is, a karácsonyt pedig nagyon nagyon szeretem! Én a nyarat utálom.
2015. dec. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
én örülök neki, hogy vége van. végre nem unalmasan tölthetem el a napjaimat a 4 fal között. már unalmas volt a 3 napban a tévézés., semmi mozgás stb .
2015. dec. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

Nem, mert ha nem lenne soha vége, nem lenne Húsvét sem!

No meg, aki nem karácsonykor született, soha nem lenne szülinapja, ám, ha mindig karácsony lenne, szülinapból állna az egész év.

2015. dec. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

A Karácsony véget ért, de van még itt egy görbe hét,

Lesz itt még időd a családdal, nem kell a pánik.

A Szilvesztert is lehet a családdal tölteni úgy, ahogy eddigi napokat.

Gondolkozz pozitívan!

2015. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Pánczél válasza:
29%
En orulok hogy vege van .. Utálom. A legunalmassabb napok egyike. Nincs nyitva semmi nem tudok semmit se csinalni. Nincs semmi értelme. Szeretet ünnepe. Ev mas napján is kell szeretni a rokonaidat nem csak karácsonykor. Egyutt a csalad? Mas napokon is egyutt lehet. Röviden Ennyi a velemenyem errol az ünnepről.
2015. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy a karácsonyutáló emberek hozzászólásaitól nem lesz senkinek sem jobb kedve. Egyébként igen, én is lehangolt vagyok, sajnos ez a karácsony nem telt olyan jól, mint kellett volna és nagyon gyorsan vége lett. Várod, készülsz rá, aztán meg elröppen. Egyáltalán nincs kedvem visszatérni a szürke hétköznapokba :( A szilveszter nem különösebben érdekel, mert én sem járok bulikba. Majd eltelik az is valahogy....
2015. dec. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Aki akar, ilyenkor is tud jó programot találni magának.

Kori pálya.

Játék est.

Koncertek.

Táncház.

Horgászás.

Spa.

Gasztronómia.

Kabaré.

Tegnap még nyitva volt a konditerem is.

El lehet menni misére - ha vallásos vagy, ha nem - ott lehet beszélgetni kedves emberekkel. Lehet ötletet kérni tőlük, mi legyen az aznapi program.


Aki most akar vásárolni és nem készült előre az ünnepekre, olyan, mint a földműves, föld nélkül: Magára vethet.


Sajnos nem lehet sem jót sétálni, mert smog és köd van. Sajnos nem lehet szánkózni, mert nincs hó.


Aki tehetetlen, az az év többi napjában is tehetetlen.

2015. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
#HatersGonnaHate
2015. dec. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Jól éreztem magam, viszont nem bánom, hogy vége lett. Jön a szilveszter, ami a kedvenc ünnepem:) Meg persze nagyon várom, hogy legyen hó (még ha húsvétkor is lesz), igazi téli gyerek vagyok (februárba is születtem) :)
2015. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Én nem vagyok szomorú, mert még nincs vége :)

A héten utazunk haza Magyarországra, most Karácsonykor a férjem családjával ünnepeltünk külföldön. És most akkor megint lesz karácsony otthon is egyszer, az összes rokonnal :D

2015. dec. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!