Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek normális dolog...

Szerintetek normális dolog ilyenkor a karácsonyt várni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen utálom a forró nyarat, és csak a karácsonyra tudok gondolni. Jó hideg idő, meghittség, szeretet, esetleg havazás is. Annyira szeretem, és hetek óta csak erre tudok gondolni. Általában minden nyáron ez van, aztán ősszel minden jobb, jön a borongós idő, végre fel lehet venni a vastag pulcsikat, őszi dekorációt csinálok, kicsit elterelődik a figyelmem a karácsonyról, de ilyenkor csak erre tudok gondolni. Van más is, aki így érez? Vagy nagyon beteges, hogy ilyen karácsonymániás vagyok? Mit kéne tennem, hogy ne a karácsony járjon az eszemben??

2016. júl. 23. 19:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Együttérzek veled, gyűlölöm a meleget, rosszul viselem, telet akarok.
2016. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
88%
Azt hittem,ezzel csak en vagyok igy.Vegreee valaki:Den is nagyon varom mar
2016. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
94%
En is arra gondolok :)) es hulyenek neznek mikor a kandallot emlegetem, a forrocsokit... A hangulatos forraltborozast..ezeknek megvan a varazsuk.. A nyaron szethuznak az emberek, bulik, flort... Telen viszont meghittsegre vagynak, meg osszebujasra, empatikusabbak egymassal.. :) a nyari kapcsolatokban sem hiszek :)
2016. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Én imádom a nyarat, de ettől függetlenül általában december 25-től a jövő karácsonyt várom. :D (Nekem csak a 24-e az "igazi karácsony" - és igen, tudom, hogy az valójában még csak szenteste, de a hangulat nálunk akkor van.)


Mondjuk nekem ez olyan novembertől csúcsosodik ki általában, mert a nyarat azt amúgy nagyon szeretem (most is nagyon jól elvagyok), a Halloween-t is imádom, és mikor ezeknek vége, és jön a hideg (amit meg utálok), akkor kezdem csak igazán várni először a Mikulást, aztán a karácsonyt.

2016. júl. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
31%
Én nem szeretem ezeket a felszínessé vált ünnepeket, de a telet azt nagyon várom. Szinte minden áldott nap elmondom, hogy mennyire utálom a nyarat, és legyen már végre hidegebb. :D
2016. júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
75%

Én nem szeretem a karácsonyt, tehát én nem várom és a telet sem. Egyébként decemberben már régesrég nem esik a hó, tehát a havazásnak kb 1% az esélye, hogy karácsonykor esik. Amikor hó esik, az januárban vagy februárban történik, de hát akkor is nagyon ritkán.

Régebben még néhány éve az első már novemberben leesett, ritkán október végén, most már kitolódott januárra, ritkán decemberben. Ez van.

Sokszor még márciusban is esett, hát az utolsó hó valamikor februárban esik le.

Ezt a meleget én se szeretem és a nyarat se mert nem tudom kihasználni mert nem megyek sehová.

2016. júl. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Én is szeretem, sőt imádom! :)

Annyira szépen leírtad a kérdésedben, hogy nincs mit hozzátenni, csak ismételni tudnálak.

Valamikor, amikor még iskolá(k)ba jártam, vártam a nyarat, de lehet, nem is a nyár, hanem a szünet miatt.

Mások lettek a nyarak is, fel van perzselve minden, forróság, éget a nap, minden kiég és leég.

Sajnos megszűntek az évszakok, a csizmából szandálba, papucsba lépünk, abnormálissá válik minden.

Az egyetlen biztos pont a Karácsony ... a szépséges, meghitt Karácsony! ... ha van hó, ha nincs

Bár az az igazi, ha a hó is esik, de ez csak külön hab a tortán!

Áldott Karácsonyt mindnyájatoknak, amikor itt lesz az ideje!

2016. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
74%
Én is így vagyok ,csak én a hanukát várom. :D
2016. júl. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
83%

A globális fölmelegedésnek hála már vagy 5 éve eltörlődött a karácsony. 1 deka hó ha esett. Fehérkarácsony? Az meg mi? Anó még a télapó szánon jött mert hó borította mikuláskor a tájat, akkoriban meg ólóban mászkáltam a 22 fokban.


Köszönjük emberiség, tudósok, olajlobbi, birka nép, buta, előre látni képtelen, önző embernek látszó képződmények, hogy szétcseszitek a bolygót.!


A mostani nyár meleg?


https://www.youtube.com/watch?v=XN4FA79wm7g

2016. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a meleg jobban esik mint a hideg téli idő. Mondjuk ezt a fülledtséget én sem bírom, a száraz 35 fokot jobban elviselem, pedig nem járok strandra még nagyon a napon sem tartózkodhatok a pocsék bőröm miatt, de én jobban szeretem azt az időt amikor elég csak egy sima egybe ruhát felvennem jó lengét meg simán el lehetek árnyékos időbe kint a levegőn fürdőruhába. Nekem csak a közvetlen napsütéstől kell tartózkodnom általában itthon medencézek fél árnyékos helyen pont ezért sajnos. Ha strandra megyek akkor is inkább hosszú ujjú dresszbe vagyok mert a vállam különösen érzékeny a napsütésre. Többször égtem le nagyon durván még 15 évesen ami végett a bőrgyógyászom mondta hogy a napozást felejtsem el egy életre ha jót akarok magamnak. Ritkán járok strandra amúgy is, a barátom se nagyon szeret mer szégyelli a kövér testét bár nem értem miért, de nekünk jó így. Mondjuk a barátom is nyár kedvelő inkább utálja azt ha télen agyon be kell öltöznie amibe alig bír mozogni főleg ha a nadrágja alá is kell vennie valamit mert iszonyatosan fázós lába van. A karácsonyt én is szeretem de mindennek megvan a maga ideje akkor szeretem a havazást is már ha nagyon ritkán van. De a január, februári időt utálom főleg ha elkezd olvadni a hó tiszta latyak lesz minden ami visszafagy és utána ha az ember picit nem figyel oda szanaszét töri magát.
2016. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!