Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ez beteges? Hogyan tudnék...

Ez beteges? Hogyan tudnék változtatni? Más is van így?

Figyelt kérdés
Utálom a nyarat. A vakáció egy nagy nulla. Imádom a karácsonyt,mert akkor születtem és egész évben csak azt várom,hogy karácsony legyen. A Youtube-on lejátszási listát készítettem a kedvenc karácsonyi zenéimből és azt hallgatom. A szüleim folyton szidnak,hogy ne hallgassam ,mert nincs karácsony. Imádom a hangulatot,a zenéket,hogy együtt van a család,hogy tél van... Imádok mindent ami karácsony. Unom,hogy állandóan szidnak a szüleim,de ez vagyok én. Egy karácsony-mániás.

2016. aug. 14. 13:55
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nem beteges. Es ugysem akarsz megvaltozni akkor minek kerdezed? :)
2016. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a kedvenc időszaka az évből. Nincs ezzel semmi gond.
2016. aug. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem is van karacsonyi zenelistam, es nyaron szeretem a legjobban hallgatni munka kozben... semmi abnormalis nincs benne.
2016. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
En is hallgattam mar juliusban Balatonmariafurdorol hazafele tartva karacsonyi dalokat xd nincs ebben semmi ciki. Mellesleg en imadom a nyarat, de ezt az augusztusi utolso 2 hetet mar a pokolba kivanom, allandoan csak keszulodni kell. Szoval en ugy augusztus 20 utan orommel ugornek december 24-re :p
2016. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj, hogy mást nem tudsz élvezni.

Én is imádom a karácsonyi időszakot, a hangulatát, de azért nem kesergek egész évben, hogy miért nincs már karácsony.

2016. aug. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Üdv a klubban, Noémi:D

Pár éve azt hittem, hogy pszichiátriai eset vagyok ezzel a karácsony-mániámmal, de úgy látom egyre többen vagyunk.


Én például karácsony után a fát is csak február környékén bontom el, nyáron már a következő karácsonyt várom, én is állandóan karácsonyi zenéket hallgatok, és filmeket nézek, mikor kint még 50 fok van. Engem is mindig betegnek néztek, de őszintén,kit érdekel, ha engem ez tesz boldoggá? Más a tévé előtt játszik, az teszi boldoggá, engem meg ez. Ez van.


Egyébként abban igaza van az egyik válaszolónak, hogy tök jó dolog másban is megtalálni ezt az örömteli és izgalmas várakozást. Én például azzal szórakoztatom magam, hogy halloweenre és hálaadásra is ugyanígy készülök. És nem túlzok, az elmúlt években csodásan telt az augusztus vége és a karácsony közötti időszak. Minél több mindenben találom meg a lehetőséget és az örömet, annál boldogabb életem lesz.


Tudom, hogy a hálaadás és a halloween nálunk megvetendő és gáz ünnepek, de ha jól megvizsgálod és túladsz a kritikákon rájössz, hogy annyira mégsem:


Halloweent a mi őseink is ünnepelték egyébként, csak akkor még más okból és máshogy hívták.

Hálaadást meg miért ne tarthatnál te is? Hálát mi is adhatunk a Magyarországon betakarított terményért...


Szóval, szerintem ne szégyelld, lépj be facebookos karácsonyi szektákba és élvezd egész évben a karácsonyt, a halloweent és egyéb izgalmas ünnepeket :)

2016. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ahogy már előttem is írták, nem csak te vagy így vele. Én is ezt érzem, nyáron is ha kicsit hűcösebb az idő és be van borulva, akkor rám is rámtör az a ,,jajj de jó, mindjárt december" , ilyenkor én is mindig karácsonyi filmeket nézek, karácsonyi dalokat hallgatok, dekoráció ötleteket lesek innen-onnan. :) Nincs ezzel semmi probléma! :) Nincs is szebb annál, mikor a nagyobb városok karácsonyi fényekkel kivilágított utcáin sétálni, összebújni a párommal egy hosszú téli estén és csak úgy filmezgetni, forrócsokizgatni, vagy csak spontán elmenni a karácsonyi vásárba, már csak a hangulat miatt is. Nagyon meghitt az egész adventi időszak, nem tudom, hogy nem lehet szeretni... :)
2016. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
0%

2 lehetoseged van.

1: Pisztollyal fejbe = gyors halal

2: kotel + fa (en ezt a modszert ajanlom.)

2016. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
De aranyos vagy! Szerintem nem baj, tok mokas. Zseblenzbol ha van vehetsz egy mini mu fenyot a szobadba. Meg egy csomo ilyesmit csinalhatsz. En szinte banom h nem vagyok ilyen mint te, kulomben en is ezt csibalnam. De en inkabb osz manias vagyok. Sajnos annak nincs sajat dekoracios modja, meg zenei. De vannak amugy ennel durvabb hulyesegek is. Hozzam kepest normalis vagy, meg alapbol is.
2016. aug. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Anonymus0123456789 válasza:
91%
8. De egy bunkó állat vagy! Had legyen saját stílusa. Te már mindenkit megölnél, ha nem olyan átlagos majom mint te?
2016. aug. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!