Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ha megutáltam a karácsonyt...

Ha megutáltam a karácsonyt nem szeretem ezt az ünnepet nincs karácsonyi hangulatom akkor hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
évek óta már nincs mert karácsony fele mindig feszültebb körülöttem a légkör mint általában
2012. dec. 21. 15:42
 1/5 A kérdező kommentje:
17/f
2012. dec. 21. 15:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt! Izgulsz valami miatt! Én például erre úgy jöttem rá, hogy múlt hét végén nagy dolog volt számomra és nem éreztem annak a nagy dolognak a "feelingjét". Hiába volt Péntek nem éreztem! Mert izgultam, hogy Pénteken felelek bioszból, vagy valamiből! De amint vége lett a 6. órának, olyan boldog lettem, hogy az na! Tiszítsd ki magad körül a dolgokat! Ne idegeskedj! Hallgass karácsonyi számokat (Mr. Buble christmas album) Készíts díszeket! Mert az ember keresi a boldogságot, de csak akkor találja meg, ha figyel az apró dolgokra! Mert a boldogság az apró dolgokban rejlik! például egy ilyen napon, egy csésze, forró, tea mellett, egy jó könyv, kis halk zene mellett.... Vagy tavasszal, a virágok illata...
2012. dec. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!

én is így vagyok,nálunk mindig balhé van karácsonykor,már a bátyám is a párjával karácsonyozik,én meg netezek a szobában,egszerűen 9 éves korom óta utálom a karácsonyt

2012. dec. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második válaszoló válasza rám igaz, de a kérdezőre nem.
2012. dec. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zsófi06 válasza:

Én nálam az jött be,hogy sok karácsonyi filmet néztem.

Próbáljátok ki!

2012. dec. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!