Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti várjátok már karácsonyt és...

Ti várjátok már karácsonyt és azt hogy leegyen hó? Már rég volt igazi szép hó. Szerintetek van valami alapja a krampusz című filmnek? Szerintetek ez megtörténhet? :S 18f

Figyelt kérdés
2016. okt. 7. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon várom a karácsonyt, a havat is. A filmet nem láttam..:)
2016. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A filmet én sem láttam, de majd megnézem. Szép dolog a karácsony, még egyedül is. Csak az a kár, hogy az emberek nagy részének puszta konzumidiotizmussá lényegült át.
2016. okt. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Várom is a karácsonyt, meg nem is. Mivel még csak október eleje van, jól esne még egy kis őszi napsütés, meg hogy színes leveleket lássak, ne szürkeséget mindenhol. Remélem, fehér karácsony lesz, vagy legalábbis lesz igazán nagy hó a tél folyamán. Nagyon szeretem, ha sűrű, nagy pelyhekben hull a hó! Oké, lapátolni nem mindig jó móka, na de akkor is :)

Nem láttam a filmet, és asszem nem is fogom megnézni, mert ijesztő képeket láttam róla :o :D


15/L

2016. okt. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én valamért régóta azt várom, hogy essen lé 2 méter hó és/vagy olyan hideg legyen hogy szétfaggyon a p*csánk
2016. okt. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a karácsonyt ^.^ és várom is csak azt nem szeretem, ha már októberben az orrod alá tolják a Mikuláscsokit a (Müllerben pl. de ez csak egy példa) Nagyon szeretem amikot esik a hó,egyszerűen van egy hangulata. A lapátolás nekem sem az erősségem, de a hó kárpótol érte. A másik kedvencem amikor a suliből hazaküldenek hószünetre mert már 2 cm hótól megáll a közlekedés. :$
2016. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A filmet még nem láttam. Miről szól? :3
2016. okt. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen nagyon várom már, és bízok abban, hogy december 24.-én reggel, mire felébredek, friss hó fedi a tájat. Persze mindig pofára esek. :( A filmet még én sem láttam, majd megnézem, ha lesz időm. :)
2016. okt. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, most, hogy itt van az ősz első napja, elkapott a karácsonyi fíling. Most elég meleg van, árnyékban közel 30 fok, de a hideget annyira még nem várom. A karácsony hangulatos, a hideg még annyira nem. Valószínűleg néhány hét múlva azt is várni fogom.
2019. szept. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!