Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miert ne csinalhatnam azt...

Szangii kérdése:

Miert ne csinalhatnam azt amit en szeretnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. En es a parom kulfoldon elunk. Karacsonykor o haza akar menni en nem. Nekem nincsen olyan kapcsoaltom a csaladommal, hogy hazamenjek, neki viszont igen. En mondtam neki, hogy menjen nyugodtan haza, nem problema. Termeszetesen vele szeretnek lenni, de nem korlatozhatom egyben. Kozbejott az hogy en szombatonkent dolgozni akarok menni (Plusz penz miatt), es amiatt 24e ki lenne love, mert aznap is mennem kellene. Innen az ut Magyarorszagra 10-12 ora. Es engem hibaztat hogy az en hibam lenne, ha nem menne haza, mert en dolgozni akarok. Tudja, hogy szeretnek tobb penzt keresni ,hogy felre tudjak rakni. O szivesen marad velem is, de inkabb haza huzza a szive. En pedig nem is eroltetem, hogy maradjon. Mondtam neki, hogy menjen csak, de termeszetesen nem akar itthagyni engem. De latom rajta, hogy akarna menni es rosszul erzem magam... csak azert ne dolgozzak , mert karacsony lesz? Mellesleg nem tetszik neki, hogy dolgozni akarok, mivel igy is keveset talalakozunk, szinte hetvegen, pedig együtt lakunk..


21L



2016. okt. 18. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdésed?
2016. okt. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha hazamennél vele az ő családjához? Biztos örülne mindenki. de persze, ha nem szeretsz vele lenni...
2016. okt. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért nem mentek együtt haza az ő családjához?

Szerintem érhető, hogy karácsonykor veled és a családjával szeretne lenni.

2016. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Csak azért ne dolgozzál mert karácsony lesz? Az oké, hogy neked semmit nem jelent ez az ünnep, de lehet, hogy a párodnak mindennél többet. Főleg, hogy kint éltek külföldön, és gyakorlatilag egy évben egyszer a szent ünnepen szeretne a családjával normálisan együtt lenni. Ez nekem is szent lenne. Te vagy az éretlen, kicsit idomulnod kellene hozzá.
2016. okt. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csinálhatod nyugodtan, amit te szeretnél, de beszédes a párod számára, hogy a szeretet ünnepén is a lóvé után futnál. Fontosabb a lóvé nála, és a családjánál is. Ha már a saját családodat nem értékeled, legalább a párodnak ne mutatkozz be azzal, hogy te karácsonykor is a lóvét hajszolod, mert az mindennél fontosabb neked. Még nála is?!?
2016. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
El kell döntened, mi a fontosabb: a pénz vagy a kapcsolatotok szilárdsága.
2016. okt. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legalább karácsonykor ne dolgozz. Lesz még alkalmad dolgozni ne félj.
2016. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!