Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kamaszok, ti mennyit költötök...

Kamaszok, ti mennyit költötök ajándékokra karácsonykor?

Figyelt kérdés
És kiknek vesztek ajándékot a családból? Szoktátok valakinek a segítségét kérni vagy teljesen egyedül vásároltok? Már van amit megvettetek? Ha tudjátok mit vesztek, leírhatjátok.:)
2016. nov. 1. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:

A szüleimnek és a nagyszüleimnek szoktunk az öcsémmel közösen venni vagy csinálni valamit.

Meglepi szokott lenni, szóval értelem szerint ketten megyünk :)

Erre az évre pont kifogytunk az ötletekből, úgyhogy lassan elkezdem belevetni magam a DIY cuccokba :D

14/f és 16/l

2016. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyumnak, apumnak,hugomnak meg mamámnak szoktam ajándékot venni.Többi rokonnak anya vagy apa vesz valamit és akkor azt adjuk így együttesen. Nem szoktam drága dolgokat venni. Tavaly bögrét,karácsonyfadíszt,jegyzetfüzetet meg egy kulcstartót vettem. Ez így 5 e ft körül lehetett :D De ha ügyi vagy akkor még saját magad is készíthetsz dolgokat
2016. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anya, apa, öcsém és nagymamám kapnak ajándékot tőlem a családból. Összesen kb 5000 Ft értékben vásárolok nekik. Az egyik barátnőmmel szoktunk "beszerző körútra" menni. Emellé mindenki kap valamilyen homemade, tehát kézműves dolgot is. 14/L
2016. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Anyának, apának és a nagyszüleimnek veszek ajándékot. Egyedül vásárolok. Még nem tudom miket veszek. Fejenként 2000-5000 Ft-ot költök.


13/L

2016. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyukám ajándékai áltakában olyan 10-15000 forint körül szoktak lenni. A bátyámnakbés a nagyszüleinknek vett ajándékokba oedig mi gyerekek sosem fizethettünk bele, anya nem igazán szereti. Áktalában ezen össue is szoktunk veszni :)
2016. nov. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Barátomnak az ajándékára 6500-at szánok: egy portérajzot készíttettem egy közös képünkből, valamint a kedvenc parfümjét veszem meg neki

Szüleimnek közös ajándékot szoktam venni a 2 tesómmal ez kb 1500-2000ft fejenként

Tesóimnak, mamának, barátom családjának 500ft/fő kb:)

2016. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a szüleimnek meg a barátaimnak szoktam úgy 50000ft értékben
2016. dec. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!