Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonykor van a meghalt a...

Annamari111 kérdése:

Karácsonykor van a meghalt a kamaszként meghalt fiam születésnapja. Van még gyerekem, de elvált vagyok, ott sem jók a viszonyok, el szeretnék menekülni a világ elől. Hova mennek, ahol túléljük a Karácsonyt?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szeretünk semmit sem csinálni, általában mindenki végzi a dolgát, este netezünk. A lényeg az, hogy mondjatok olyan helyet ami kimossa az agyunkat, elfelejteti, hogy miért vagyunk itt, esetleg valami közös porgramot tudunk csinálni? 20 év körüli a többi gyerek, úgyhogy játszóház, vagy csúszda már nem jó nekik. Rettegve látom, hogy közeledik a karácsony, én nem kérek senki részvétéből, látogatásából, semmiből. Lehet, hogy jövőre más lesz az egész, de még friss a dolog. Hova menjünk? Mit csináljunk? Amúgy Bpen lakunk.

2016. okt. 29. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Valami olyan program legyen, ami aktív, tombol az adrenalin is, mert az ilyesfajta dolog leköt, és az érzelmeket, gondolatokat elfojtja. Tehát valami sportos program kéne.
2016. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gyerekek is ilyenre gondolnak, csak én egyáltalán nem vagyok sportos. Valami síelő helyre gondoltam, de nem nagyon tudnak síelni, féltem is őket, én meg unatkoznék meg sírnék. Ha jobb ötlet nincs, valami ilyesmit megpróbálunk, de hátha van valami zseniális hely, amit nem ismerek.
2016. okt. 29. 18:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már most keresnék egy vidéki wellness helyet, manapság sokan csinálják és mennék oda. Én semmit nem költenék karácsonyra, se fa, se ünnepi kaja, se ajándék semmi, és mennék pihenni egy olyan helyre ami teljesen más és csak azokkal lehetek akikkel igazán szeretnék.


Én 3 éve csináltam ezt meg amikor édesapám meghalt, és ketten maradtunk édesanyámmal. Igaz nem karácsonykor halt meg, de akkor ugye minden rokon jelezte hogy jönnének hozzánk, a pénzünket nem akartuk rájuk költeni, mivel tudjuk milyenek, csak azért akartak jönni mert eszükbe jutott hogy apám nincs, és tudják hogy mi nem hajtanánk el őket és úgy vendégül látnánk hogy ők ingyen jól laknak, árasztanának minket a hülyeségeikkel, meg panaszkodnának, mert előtte is mindig ez volt hogy amikor a nagyapám temettük 3 perc után már az ő bajukat kellett hallgatni, és régebben is mindig már pofátlanul, hívatlanul, előzetes bejelentés nélkül rontottak ránk, és szinte kizabáltak a vagyonunkból. Utána meg szinte húsvétig eszükbe sem jutottunk. Egyedül a kereszt szüleim azok akik adtak is nekünk sokat, ők meg is értették miért akartunk lelépni, de ennek ellenére ünnepek után meghívtak minket egy kis összejövetelre. Akkor anyámmal eltűntünk otthonról, a barátnőm is jött velünk, mert ő neki nincs családja, sosem karácsonyoztak mert anyja fejébe vette hogy az csak a vallásosoknak való, nekik legyen ugyan az a nap mint a többi, és ő azért is jött velünk mert nem akarta azt nézni hogy anyukája hogyan pusztítja magát azzal hogy egész nap értelmetlen sorozatokat vagy filmeket néz DVD-n szemét gyors kajákat csinál mert minek dolgozzon és alkoholt iszik, sokszor részegen a 158 cm 50 kilós barátnőmnek kellett összeszednie a 170 cm magas és 120 kiló anyját a földről. Akkor jött is velünk, mondta hogy őt nem érdekli a karácsony, de ha lesz gyerekünk és egy család leszünk akkor viszont szeretné ha lenne. Akkor így hárman annyira jól éreztük magunkat hogy következő évbe is mentünk, de akkor egy ismerősünk nyaralójába és onnan mentünk egy kisebb fürdőbe pihizni meg ott elszórakoztunk így hárman.


Tavaly már normálisan karácsonyoztunk akkor végre nem jöttek a rokonok, a barátnőm anyukájának is megjött az esze így szűk körben teljesen új karácsonyi hangulatot teremtettünk ami kifejezetten jól sikerült.

2016. okt. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vannak fedett sportok és amikor nálunk tél van, máshol meleg van.


Mi az ami érdekel, érdekelt mindig, de sosem tetted meg?

2016. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Korcsolya van több helyszínen. Van a mászófal Budafokon. Több helyszínen van gokart. Ejtőernyős szimulátor.

Külső helyszínen kalandpálya, bob.

Én is azt ajánlom, ahol mozgás, sport van, adrenalin, oda kell figyelni.

De ha nem sport vannak a most divatos szabadulóházak. Ott is eltereli a feladat a figyelmeteket.

2016. okt. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem írod, hogy mi az anyagi limit, de ha megtehetitek, menjetek olyan tengerpartra, szigetre, ahol most van nyár. A meleg és a napsütés "boldoggá tesz", kell az embernek a fény. Tengerparton lehet nem olyan sportszerű sportokat is űzni, pl. skydiving, banán, jet sky stb. Lehet jókat enni, ha nyilvános helyen esztek együtt, muszáj kommunikálni, érdemben együtt lenni. Lehet búvárkodni tanulni, kirándulásokra menni halászokkal, várost nézni stb.
2016. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyetertek az elottem szoloval. Hosszu tavon en nem a karacsony kihagyasat tartom megoldasnak, de most te igen. Hatha valtozik ez. Szoval irany a wizzair oldala es utazzatok el!
2016. nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!