Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen "értelmes" (relatív)...

Milyen "értelmes" (relatív) játékot ajánlanátok 4 és fél éves lánynak, ami esetleg nálatok is bevált?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék haszontalan dolgokat venni, és már sokféle játéka van. Nincs konkrét kedvence semmilyen témakörben, sem mesében, ezért mindenféle játék jöhet. Szereti a foglalkoztatósokat is. Esetleg milyen jó társasok vannak, aminek van értelme is. Én ismerem azt pontosan tudom, de szükségem lenne jó ötletekre. Előre is köszi!
2011. nov. 19. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen az a relatív játék?
2011. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az relatív, hogy kinek mi az értelmes.
2011. nov. 19. 18:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Négy és fél éves kislánynak egy nagyon-nagyon szép hajasbabát vennék, vagy ha kicsit fiúsabb, akkor építőkészletet, fából.


A barátnőm anno igazi babaházat kapott az édesapjától, aki ezermester volt: mindent megcsinált benne, még víz is volt a kis bojlerben, mini csempék a falon a fürdőben, levehető tetejű faház. Meseszép volt.


Én fejlesztő játékot soha nem vennék egy kicsinek, mert a játék (mint cselekvés) maga is fejleszt. Az öröme számít, az, hogy valami szépet kapott. Plüssfigura, színes ceruza vagy zsírkréta-készlet, kifestőkönyv. Mesediák, diavetítővel (még lehet kapni, vagy már megint!), szép mesekönyv... ilyesmi.


Esetleg elviheted karácsonyi ajándékként ünnepi bábszínházi előadásra is van olyan színházi előadásra, amit kifejezetten gyerkeknek rendeztek. Életre szóló ajándék lesz neki.

2011. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!