Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miket lehet még egy fiúnak a...

Miket lehet még egy fiúnak a karácsonyi kalendáriumba bele rakni?

Figyelt kérdés
Kitaláltuk a párommal, hogy csinálunk egymásnak karácsonyi kalendáriumot. De pár nap még kell. Miket lehetne még kitalálni. Parfüm édességek vannak már benne.

2016. nov. 19. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Adventi naptárra gondolsz?
2016. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerelmes versike

Kènyeztető kupon

Mozijegy

2016. nov. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mekkora méretűt készítesz, de én most kisebb dolgokat írok: teafilter, kávé, ajándékutalvány, kulcstartó, hűtőmágnes, karácsonyfadísz, szaloncukor, fürdőgolyó vagy bármi kisebb kozmetikum (vannak ezek az utazó méretek), masszázsolaj, forrócsoki por, illatos gyertya, valami kis szöveg, hogy mi tetszik benne vagy miért szereted :), csomagolt mézeskalács, aszalt gyümölcs, mogyoró, dióféle. Vehetsz egész fahéjrudakat egy szép szalaggal összekötöd és nagyon jó illata van, dekorációként is tökéletes.

Ha valami komolytalanabbat és vicceset akarsz, mert tudod, hogy ez is bejönne neki, akkor akár mintás zsepi, lufi, karácsonyi zokni, valami kis 18+os szöveg egy papíron, hogy mit tehet veled. :D

Ajándék és lakberendezési üzletekben rengeteg pici apróságokat össze lehet válogatni, vagy papírboltban, drogériában is szerintem csak nézz szét és találsz jó dolgokat. :)

2016. nov. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj igen fele komoly és fele vicces lesz. Köszi az ötleteket az utolsónak :)
2016. nov. 26. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!