Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra? Max...

Hivda911et kérdése:

Mit kérjek karácsonyra? Max 15ezer értékben 14/L

Figyelt kérdés

Nagyjabol mindenem megvan mar ami ugy szukseges/nem szukseges es fogalmam sincs mit kerjek

Polaroid gepre gondoltam de az is dragabb 15ezernel es azt mondtak szuleim dragabban ne gondolkodjak.

Szeretek festeni meg rajzolni meg ilyen dolgokat,jógázom.


2016. nov. 26. 18:32
 1/4 |Orfeusz| ***** válasza:

Én is ilyen vagyok; azt szoktam mondani, hogy valami kis meglepetést esetleg találjanak, a többi meg legyen pénz. A pénzt félre tudod rakni, és ha tényleg szükséged van valamire, akkor fel tudod használni. A "csak vegyünk valamit" indokkal vásárolt dolgok általában nem valami hasznosak és szükségesek.


Tényleg hangulatosabb, ha tárgy van a fa alatt, de ha jelen pillanatban semmi újra nincs szükséged, ez a racionális megoldás.

2016. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A plusz vászon és festék sosem árt bár annak nem lesz olyan ajándék érzete. Talán egy állványzat hozzá. Igazából amit ajánlani tudok azok a könyvek. Ennyi pénzből kijön pár darab.
2016. nov. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
röplabdát hálóval, görkorit, korit + bérlet jégcsarnokba, körömlakk készlet, alap sminkkészlet minőségibb ecsetekkel, hajápoló készlet...
2016. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vászon festék miért ne lenne ajándék ízű? Én mindig nagyon örültem egy faber castell ceruza készletnek vagy bármilyen "művészellátós" dolgoknak. Ez is látszik attól függ ki milyen beállítottságú...
2016. dec. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!