Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a lánynak karácsonyra?

Mit vegyek a lánynak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Régebben sokat beszélgettem egy lánnyal, akinek én is tetszettem, de végülis nem lett közöttünk semmi.


Azóta a csaj eléggé megváltozott.. Cigizik, kb minden hétvégén megy bulizni, ahol eléggé szétcsapja magát, kipróbált gyengébb drogokat de az egyetlen dolog ami tényleg zavar az új énjével kapcsolatban, hogy iszonyatosan flegma lett. Korábban lehetett vele beszélgetni, de most akármit írok neki 1 szóban lerendezi és mégcsak meg sem próbálja fenntartani a látszatot, hogy érdeklődik irántam.

Tehát egyáltalán nem érdemli meg a fáradozásaimat, de én pont emiatt fáradozom..


Ráírtam, hogy mikor adhatom oda a karácsonyi ajándékát, szokás szerint megpróbál lerázni, de érzésem szerint sikerülni fog meggyőzni, hogy legalább az ajándékot had adjam oda, ha több időt eltölteni nem is akar (mondjuk nem értem miért nem, mert 1-2 éve mindennap órákat beszélgettünk facebookon...).


Viszont a kérdés az az, hogy mit vegyek neki?

Gondoltam valami drága szeszre meg fűre, de ez nem valami kreatív, és azt akarom érzékeltetni, hogy attól függetlenül, hogy ő teljes mértékben lesz.r engem, én még mindig érdeklődnék felőle, ha engedné..

17/F vagyok, a csaj 15-16 körül van.


2016. nov. 27. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem értem, minek kéne.
2016. nov. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baja, hogy akkor nem lett köztetek semmi, pedig tetszettél neki, nem akar mégegyszer csalódni. Ne, ismétlem NE azzal akarj nála bevágódni, h ajándékot veszel neki, mert ez olyan mintha meg akarnád vásárolni. ( Igen, gondolom ezt az észjárást nem érted, női logika, tudom, nő vagyok!!), inkább várd meg a sulija előtt, kísérd haza, lepd meg a kedvenc csokijával random személyesen, tehát ne mondd neki, hogy ,,naaa vettem neked csokit, mikor találkozunk, hogy odaadjam" , mert ez gáz. Ha valóban komolyan szeretnél vele járni, akkor fogadd meg a tanácsomat.
2016. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!