Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyra saját készítésű...

Karácsonyra saját készítésű ötleteket tudnátok nekem küldeni?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy még majdnem 1 hónap van addig,de nem szeretem az utolsó napokra hagyni.

Na szóval barátnőmet szeretném meglepni valami saját készítésű ajándékkal,de sajnos nem vagyok ebben valami túl kreatív.:D

Valaki tudna tippeket mondani?

Vagy ami esetleg bevált nektek vagy párotoknak?

Előre is köszönöm:)



2016. nov. 28. 18:38
 1/5 anonim válasza:
100%

elefántbőrből készült házi pálinka, és képzeld el ez teljesen saját készítésű ötlet!! Én találtam ki, szóval nem lehet kifogásod!

17F

2016. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2016. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pénz :'DD, saját kezüleg csomagolt pénz :'D
2016. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha tudod a méreteit akkor csináltathatsz neki egyedi ruhát: polomania.hu


Ruhának tuti örül. :)

2016. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rögtön az jutott eszembe, hogy csinálhatnál egy könyvet (külön lapokból és kemény fedélből, de ha ez nem jön össze, akkor kikerülheted úgy, hogy veszel egy előre megcsináltat), és minden oldalra ragasztasz egy közös képet, valahova idézetet, valahova leírsz egy közös élményt és emléket, és sok helyre csempésznél jókívánságokat.


A másik pedig az, hogy van egy befőttesüveg, amibe teszel összecsavart üzeneteket, és mindig ha eszébe jut kinyithat egyet.


Vagy csinálhatsz egy dobozt (pl becsomagolsz egy cipősdobozt, vagy veszel szép díszdobozt), amibe borítékban leveleket teszel. Minden levélen más állna pl "ezt akkor bontsd ki, ha szomorú vagy", "ezt akkor, ha nagyon boldog vagy" stb. A szomorú borítékba leírhatnál vicces közös élményeket, meg ilyenek.


Ezeknek 100%, hogy nagyon örülne. Én mindigis mázlistának tartottam azokat, akik ilyeneket kapnak :)


18L

2016. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!