Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karira?

Mit kérjek karira?

Figyelt kérdés
Nem akarok elkényeztetett libának tűnni akit agyoncsaptak egy rotációs kapával,csak apa kérdezte, nem tudok rá mit válaszolni, annyit mondok, hogy mindeggy, de apa ezt nem fogadja el. Gondolkoztam rajta, hogy egy sonicot kérek, imádom a sci-fi ket, nem tudom. Tippek? 13L

2016. dec. 1. 10:30
 1/5 anonim válasza:
Parfüm,telefon/telefontok,fülhallgató,nyaklánc,karkötő,fülbevaló,ajándékkártya,óra,vmilyen háziállat esetleg,körömlakkn,ruha..
2016. dec. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha te nem tudod, mi honnan tudjuk?
2016. dec. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
(h)onnan
2016. dec. 1. 21:04
 4/5 anonim válasza:

Ha van saját szobád, kérj pl. díszpárnát, gyertyákat, a szobádba díszeket,új ágyneműhuzatot, vagy ilyesmiket.

Remélem tudtam segíteni! :) 14l

2016. dec. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne valami konkrét dolgot kérj!Például kérhetnéd azt, hogy elmehessetek az állatkertbe vagy síelni.Vagy valami iyesmi dolgot, én személy szerint ennek sokkal jobban tudok örülni:)12/l

Remélem segítettem:)

2016. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!