Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a barátnőmnek...

Mit vegyek a barátnőmnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

15 évesek vagyunk

3 hónapja vagyunk együtt, tudom nem nagy idő, de azért a karácsony csak karácsony, meg kéne ajándékoznom valamivel, de fogalmam sincs mivel

parfümöket, ékszereket, kiegészítőket nézegettem neki, de nincsen ezeknél jobb ötletem

(azt is tudom, hogy már több ezer ilyen kérdés van)



2016. dec. 3. 21:07
 1/6 anonim válasza:
100%

Én ezeket szoktam, (de ez is olyan h ember válogatja)

1. Valami személyesebb (plüss, karkötő, valami ilyesmi)

2. Csoki vagy desszert

3. Valami kimozdulósabb, elvinni étterembe, wellness, elutazni.

Ezek vagy ezek kombinációja, kinek mi csak te ismered jobban, vagy csak látod mi az ami jól jönne neki, vagy tudja használni vagy praktikus és sorolhatnám..

2016. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mit szeret? Mi a hobbija? extrovertált, vagy introvertált típus? vannak e céljai? mik a céljai? tudsz e a meegvalósításukban segteni? említtett e vagy utalt arra, hogy kér e valamit?
2016. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

15 évesen a felnőtt párkapcsolatok témakörébe kiírni egy kérdést egyenesen nevetséges :D


Ha nem ismered még annyira az ízlését, akkor a parfümmel és a kiegészítőkkel is könnyen mellélőhetsz, szóval óvatosan. 3 hónap után, ilyen fiatalon nehéz személyes ajándékot adni, szóval amik nekem eszembe jutottak így idegenben (de neked kell tudnod, örülne-e neki): plüssmaci szívvel (vagy más aranyos plüss...), illatos gyertya, kényeztető fürdősó, a kedvenc csokoládéja, teaválogatás, egy CD amire te válogatsz össze zenéket, egy videó a közös képeitekből, közös fotó bekereteztetve (van többfotós keret is), süthetsz neki valami finom karácsonyi sütit, de elviheted valami helyre amit szeret, vagy pedig valamilyen olyan közös programra amit élvezne (pl. színház, bowling, billiárd, falmászás, gyógyfürdő, aquapark, múzeum, mozi, étterem, szabadulószoba stb.).

2016. dec. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Élmény ajándék (menjetek el állatkertbe, vagy hasonló)? Szerintem az jobb. Illetve a közös kép is mehet valami tárgyra, nekem pl. a barátom írt egy verset, és azt nyomatta rá egy bögrére. Szerintem mindig meglesz (már csak azért is, mert akkora a bögre, hogy csak mint kiállítási díszt lehet használni, úgyhogy nem fog összetörni :) ), de nagyon jól esett. Kicsit talán olcsóbb, ha hasonlót csinálsz párnával :) Vagy csak egy szép képeslapot készítesz kézzel az ajándék mellé. Amúgy emlékeim szerint én az első évfordulónkig nem kaptam semmi nagy dolgot (értsd: csak csokit).
2016. dec. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3 bocsánat, hogy ide írtam ki, fullra véletlen volt :D


#4 én se akarok nagyon nagy dolgot venni, kb, 3-4 ezer forint értékben, szüleim is ezt mondták, én is így gondolom

2016. dec. 3. 21:28
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 állatkertbe, élménypark, aquaparkba nem tudunk menni, engem se nagyon, meg őt se nagyon engedik messzebbre egyedül, és a legközelebbi állatkert vagy valami ilyesmi kb. 100 km-re van innen, úgyhogy sajnos ez kilőve
2016. dec. 3. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!