Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek ajandekba a baratom...

Mit vegyek ajandekba a baratomnak?

Figyelt kérdés
Nem sokara itt a szulinapja aztan nevnap es karacsony.. De nagyon tanacstalan vagyok semmi nem jut eszembe. Nem tudok sokat rakolteni sajnos. 5000ft ertekben gondoltam maximum igy mind a harom unnepre. 22eves lesz,focizik,szeret enni,inni :D Hat mast nem nagyon csinal :D O nevnapomra rozsat egy pulcsit meg egy fulbevalot vett. Hat nekem nincs tul sok penzem ugyhogy tenyleg nem tudom mit kellene :(

2016. dec. 6. 20:50
 1/5 anonim válasza:

Szeret inni mi?


Royal vodka

Jim Beam (akár díszüveges)

Pezsgőt esetleg, amit félretehet kettőtöknek szilveszterre.

2016. dec. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2016. dec. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hát, ha szeret enni, akkor ebből a megközelítésből főzhetnél neki valami különlegeset, vagy valami sütit. :D Én a barátom 23. szülinapjára sütöttem egy tortát, ami nagyon meg is lepte, mivel egyáltalán nem vagyok otthon a konyhában. :D

Vagy a másik, hogy a fiúk nem nagyon igénylik az olyan dolgokat, mint a lányok, tehát vehetsz neki képkeretet, bele egy közös képet, de csak felrakja a polcra. Akkor már inkább valami jó kis közös élmény, például hívd el egy étterembe, cukrászdába, vagy hasonló, ha még mindig a kajálásnál tartunk :D De bármi más program is lehet persze, csak legyél kreatív. :)

Illetve még azt figyeld, ha valamit sokszor emleget, hogy milyen jó lenne, meg kéne venni, majd beszerzi, akkor megveheted neki azt is, ismét saját példát hozok fel, a barátom szeretett volna venni egy külső aksit, de mindig elmaradt, úgyhogy megvettem neki, és tényleg nagyon örült, azóta is használja. :) Úgyhogy valami olyasmit ajánlok tárgyilag, aminek hasznát is tudja venni. :D

Vagy utolsó ütlet még esetleg, valami kézzel készített dolog, viszont ebben sajnos nem tudok ötletet mondani, kutakodni kell ötletek után, vagy ka elég kreatív vagy, valamit te is ki tudsz találni. :)


Remélem tudtam segíteni! :D


17/L

2016. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj ha foznek neki hol adnam oda? Mert csak en szoktam hozzajuk menni meg igy etterembe nem nagyon szoktunk jarni. Piat meg nem vehetek neki szulinapjara,nevnapjara meg Karacsonyra is :D Abszolut nem vagyok kreativ :(
2016. dec. 6. 21:16
 5/5 anonim válasza:

Szerintem ha valami kreatív de még is pénztárca kímélő ajándékot szeretnél...Nálunk egy ajándékboltba lehet kapni "szerelem kalendáriumot".Nagyon ötletes és jó ajándék de ezt DIY-be is megoldhatod. A lényeg,hogy egy befőttes üveget kidíszítesz kedved és ízlése(d) szerint (pl. szalaggal,színes,kis mintás lapokkal)A befőttes üveg tetejére színes alkoholos filccel rá írod,hogy napi jutalom. Szintén színes mintás lapra (szerintem jobb ha más színű) ráírsz jutalmakat. Pl.:Masszázs,te választod a filmet... és ezeket szépen összehajtva és kis masnival akár megkötve beleteszed a jutalmas üvegcsébe. De egy lapból vágjál kb. 5-10 jutalmat. Viszont ezt lehet megcsinálni,amit szeretek benned címmel is,ott értelem szerűen leírod mit érzel iránta.

https://www.youtube.com/watch?v=pN86hu_kYFs -Jar of love. Barántőmnek nagyon bejött,hátha neked is.

Esetleg süss neki valamit!:) Otthon csinálj egy egyszerű piskóta tésztát,amit szív alakra vágsz és utána megcsinálod a tetejére a feltétet pl.csokipudingot,banánnal (nekem a kedvencem)

Remélem tudtam valamennyit segíteni!:)

2016. dec. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!