Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi húzás, mit vegyek?

Karácsonyi húzás, mit vegyek?

Figyelt kérdés
Szóval karácsonyi húzáson egy olyan fiút húztam, akinek nem nagyon tudom mit vegyek...😕 Amit tudni kell róla: Szereti a kosárlabdát, a matekot és fizikát-kémiát, és zongorázni. Ilyesmikben gondolkodtam, mint kosárlabda, zokni, valami jó könyv, vagy valami fizikás cucc de nem tudom mennyire örülne egy matematika feladatgyűjteménynek😂 Ti mit ajánlanátok? Konkrét ármegkötés nincsen, de nem gondoltam 5-6000 forintnál többre. Ja és én lány vagyok. Előre is köszönöm!
2016. dec. 7. 11:02
 1/4 anonim válasza:
Máténak hívják az illetőt? :D
2016. dec. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem😂
2016. dec. 7. 17:57
 3/4 anonim válasza:
Csak van az osztályunkban egy ilyen fiú akire pontosan ráillenek ezek a tulajdonságok, a héten húztuk ki a neveket, gondoltam valaki itt próbálkozik. :D
2016. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem ő az. :D De ha van valami tipped szívesen fogadom...😉
2016. dec. 7. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!