Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Fiuk ti örülnétek ennek az...

Fiuk ti örülnétek ennek az ajándéknak?

Figyelt kérdés
A férjemnek karácsonyra cettem egy pizsamát igaz nem hord de gondoltam itt az ideje kipróbálni, egy mikulásos boxert meg az x-boxhoz egy játékot.
2016. dec. 8. 17:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi az elìrásért szöval *vettem
2016. dec. 8. 17:29
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én férjemnek a pizsama nagyjából addig lenne a kezében míg szépen betenné a szekrény belső sarkába. Bár mosolyogna, de biztos mondaná, hogy "drágám, ez tényleg pénz kidobás volt" Mikulásos boxert egyszer akartam venni, de közölte, hogy sosem venné fel, jobban mondva csak akkor ha én meg felveszek egy nagyi zsákos bugyit. (egyébként boxert visel, nem azzal van a gond)

X. box játéknak örülne, de ezt meg csak úgy venném ha kimondottan tudom melyik játékot akarja. Legutóbb a silent hill vettem meg neki, de ő választotta.

Szóval ha a férjed nem pizsamás, akkor a pizsama legyen felejtős, ahogy a mikulás alsó is. Ez szerintem még nálatok is "ablakon kidobott pénz lenne" Akkor inkább vegyél 2 játékot. Nagyobb örömet adsz így

2016. dec. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!