Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Fiúk, melyik ajándéknak...

Fiúk, melyik ajándéknak örülnétek legjobban a barátnőtöktől? Lányok mivel ajándékozzátok meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Karácsonyi ajándékon töröm a fejem, nem tudom melyik lenne a legmegfelelőbb. Karácsonykor leszünk még csak 2 hónapja együt, 17 éves a fiú. Az ajándékötletek:

1.Bögre a közös képünkkel

2.képkeret a közös képünkkel

3.öngyújtó, belegravírozva a beceneve, ahogyan én hívom (nem ilyen átlagos szivem, édesem stb.)

4.CD a közös kedvenc szerelmes számainkkal

5.CD a kedvenc bandájától

6.parfüm (nem szeretném, ha célzásnak venné, mindig jó illata van, és egyébként sem vagyok benne biztos, hogy egyerik az ízlésünk)

Ti milyen értékben vennétek ajándékot? Elöre is köszönöm a válaszokat.


2015. nov. 26. 21:14
 1/8 anonim válasza:
Csinálj neki valamit magad, valamit amire emlékezni lehet :) én tavaly barátnőmnek egy nyakláncot készítettem és nem nagyképűségből mondom de igen szép darab lett, többen azt hitték rá hogy valami drága boltban vette :D ő egy tortát sütött nekem, életem legfinomabb ajándéka volt
2015. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem 2 hónap járás után nem kell gravírozás, meg bögre meg lassan jegygyűrű....ezeket úgy nagyjából min. 6 hónap után tudnám elképzelni.

Öngyújtó? 17 évesen pont nem kéne cigizni.

2015. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, nekem ha lenne barátnőm, akkor mondanám neki, hogy ha nem muszály, ne vegyen semmit. Egy csók attól akit szeretek, többet ér a világ összes kincsénél.
2015. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem a 4-est ne.

Zokni mindig jó :D

2015. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi a válaszát.

1#a tortát a szülinapjára tartogatom :)

2#ezért is kérdeztem, h mit szokás ilyenkor adni. A cigiről meg annyit, h engem nem zavar, tisztában van a következményeivel, jövő hónapban pedig 18 lesz.

3#ölelést, csókokat is fog kapni, de szeretnék egy kis kézzelfogható ajándékkal is kedveskedni :)

2015. nov. 26. 22:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Zokni? :D
2015. nov. 26. 22:06
 7/8 anonim válasza:
Amit nem lehet bárhol kapni valami különlegest
2015. nov. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A kézzel készített dolgok a legjobbak :)

De próbáld megtudakolni,mire vágyik :)

2015. dec. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!