Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Fiúk! Ti mit vesztek a barátnő...

Fiúk! Ti mit vesztek a barátnőtöknek karácsonyra? Lányok! Ti minek örülnétek? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés

Én egy fürdőcsomagra gondoltam neki,mert imád fürdeni,órákon át ül a kádban. Mivel a kedvence a kókusz,és a vaníliaillat. Egy vaníliás krémtusfürdőre,samponra gondoltam,arcmosó szivacs,fürdőbomba,habfürdő,illatgyertya,kézre is lábra külön hidratáló krém,mangós arcpakolás,levendulaszappan.


Ez van a csomagban.

Szerintetek?


Nemrég volt szülinapja,rózsacsokrot,levelet kapott,és elmentünk vacsorázni.


19F 19L


2016. dec. 8. 18:14
 1/8 anonim válasza:
18%
semmit, remélem rákot kap majd valakitől.
2016. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lazy Lover ***** válasza:
47%
semmit se mert nem létezik :D
2016. dec. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez kedves ajándék tőled, ha nem írtad volna, hogy imád fürdeni és órákat tölt a kádban, azt mondanám, hogy ez elég személytelen, de így ennek tudatában biztosan örülni fog neki. Főleg ha a kedvenc illata is megjelenik a csomagban :) Esetleg még egy masszázsolajjal kiegészítheted a csomagot, amit majd használhatsz rajta ;)


Én kb. bárminek örülnék, ami azt mutatja, hogy "gondoltam rád", "figyeltem rád", "ismerlek", "tudom, milyen az ízlésed, a stílusod".

2016. dec. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3-mas!

Puszi a hasadra! :D


Az tényleg nem butaság.


Gondoltam még a parfümre,amire régóta vágyik,de most volt szülinapja,és a szüleitől is azt kapott,meg az egyik barátnőjétől is. Ugyan nem azt ami a kedvence,de akkor is.


Sminkcuccokra is gondoltam,de azt is most vett,meg nem értek igazán hozzá,hogy milyen színek jönnek be neki,mi micsoda.


Ékszer is felejtős,mert most rendelt órát,amihez jár karkötő,fülbevaló,és nyaklánc is úton van már hozzá:D


Esetleg egyéb tipp?

2016. dec. 8. 18:29
 5/8 anonim válasza:
4%
Én megosztom vele az aidsemet meg a hívemet (: Biztos imádni fog érte (:
2016. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szuper az, amit adsz, én is örülnék neki.

Na, aztán vehetsz neki mondjuk könyvet, ha szeret olvasni vagy valami olyan ruhadarabot, amihez nem kell tudni semilyen méretet, pl.: sapka, kesztyű, sál.

15l

2016. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha ennyire szeret fürdeni, és még belefér, a keretbe, akkor kiegészíteném valami egyébbel is, pl pezsgőfürdő-golyó(tabletta, por, akármi), hátmosó kefe, mosdószivacs (valódi szivacsból!), törölköző pl bambuszból, köntös, puha frottír-papucs...
2016. dec. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,igazad van! Fürdőbomba van a csomagban,a törölköző valóban jó ötlet!
2016. dec. 9. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!