Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit vesztek a legjobb...

Ti mit vesztek a legjobb barátnőtöknek karácsonyra?

Figyelt kérdés
írjatok, hátha énis ötletet kapok :(

2012. dec. 12. 17:58
 1/9 anonim válasza:
54%
Dejó lenne ha lenne barátnőm.. :(
2012. dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csoki,süti,karkötő,körömlakk
2012. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nincsenek barátnőim.
2012. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ennyi szomorú embert...

Tőlem könyvet kap, mert imád olvasni :D

De én tavaly pl Joy előfizetést kaptam és bár nem éreztem túlzott szükségét a magazinnak nagyon örültem neki.

Lehet ruhát vagy cipőt, ha ismered az ízlését, mert azt mástól nem nagyon kap (se a pasik, se a szülők nem mernek ilyet bevállalni általában)

Lehet parfümöt, egy tábla különleges csokit, vannak már nem túl gagyi "best friends"-es ékszerek is, vagy készíts fotóalbumot, amibe a közös emlékeitek vannak megörökítve... sokféle lehetőség van :)

2012. dec. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Emberek ***** válasza:
mindenfeléképp valami olyat vegyél, ami "tőled neki" van. Gondolok itt pl valami fotóalbumra, vagy esetleg egy párnára amin közös kép van. De meg lehet ezt bögrével is csinálni. Akkor még valami névre szóló ajándékot tudok elképzelni. És nagyjából ennyi :)
2012. dec. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
olyan is lesz, egy kozos kepunket fogom lerajzolni, csak meg melle kell valami :) De amugy azert tettem fel igy a kerdest mert kivancsi vagyok masok mivel lepik meg a legjobb baratnojuket :)
2012. dec. 13. 13:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nagyobbfajta kövekre fogok festeni, illetve az egyik lánynak (akit az osztálykarácsonyra húztam) csinálok még nyakláncot is.
2012. dec. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én a közös képekből amik készültek előhívatok párat és fotóalbumba teszem,körömlakk(imádja festeni a körmét),csoki és még gőzöm sincs:D
2012. dec. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát én adhatok ötletet.:) nemtudom melyik barátnőre gondolsz..mármint hogy lány vagy és a barátnődnek veszel,vagy pasi vagy és a csajodnak veszel.:D

De leírom ha lány vagy: Én a legjobb barátnőmnek egy ruhát veszek karácsonyra,mert említette hogy szilveszterkor szeretne felvenni egy egyberuhát. Már ki is néztem neki.De ez függ a barátnőd sílusától is.Pl egy szép pénztárca,amire kötsz egy szép masnit.Vagy egy parfüm,sminkek,fülbevalók.

Ha viszont fiú vagy és a barátnődnek veszel : én lány vagyok,és örülnék neki ha egy olyan nyakláncot vennél,amin egy félbe tört szív medál van,egyik nálad,másik nála.Vagy egy fotóalbumot,a közös képeitekkel,vagy amire éppen vágyik.:) remélem tudtam valamit segíteni.:) légy kreatív.:)

2012. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!