Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek fiú osztálytársamna...

Mit vegyek fiú osztálytársamnak karácsonyra? Egyedibb dolgot szeretnék.15 éves, kilencedikesek vagyunk

Figyelt kérdés

Még annyira nem ismerem... Csak azt tudom róla hogy szeret focizni, de nem nagyon szurkol, hanem játszik. Szóval a focicsapatos tárgy se megoldás.

2000 Ft értékben

még esetleg valami egyedibb feliratos poénosabb bögrére gondoltam de az is túl elcsépelt.

Valami egyedibb ajándékot szeretnék...



2016. dec. 9. 20:52
 1/9 Pruty válasza:
18%
Sz*pd le!Nagyon fog örülni(nem sokan adnak ilyesmit)
2016. dec. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Legyszives normális válaszokat...

Annyira bírom hogy más ilyesmi kérdésekre leírjak hogy "nem mondtad mennyiért" "nem tudjuk mennyi idősek vagytok" nem tudjuk mi erdekli" en megpróbáltam leírni erre meg normális válasz nincs 👏👏👏👏

2016. dec. 10. 19:08
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
vmi focilabdát , vagy és Hungary / Magyarország mezt talán sztem ennek minden fiú örülne aki szeret focizni:)
2016. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy focista életrajzát. Habár aki szereti csinálni, nem biztos, hogy élvezné a róla történő olvasást is. De mondjuk az az emberke élete pl. És nem is tudom mondjuk, hogy van-e ilyen könyv. Esetleg nem tom, egy magyar focistával irass alá valamit. Írjál rá fészen, hogy viszel neki valamit, amire adjon autogrammot, vagy pedig küldjön. Én mondjuk nem tudom. Poszter talán esetleg.
2016. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát nemtudom... ha "csak" focizik és nem szurkol akkor a mez és az életrajz miért érdekelné?

és focilabdát rakjak be egy ajándékszatyorba? vagy hogyan? :D

2016. dec. 11. 12:54
 6/9 A kérdező kommentje:
jaa és nem feltétlenül focis dologra gondoltam, sőt...
2016. dec. 11. 12:55
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
cmi jó pcs játékot esetleg akár focisat is.
2016. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vm-
2016. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vmi*
2016. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!