Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek az osztálytársamnak...

Mit vegyek az osztálytársamnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Osztálykarácsonyra az egyik srácnak kell ajándékot vegyek. 1500-1000 forint értékben kell vásárolni, de nem tudom mit vegyek. Annyit tudok róla, hogy él-hal a fociért, és az a tipikus "menő csávó"(és 16 éves). Valami tipp?

2016. nov. 13. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél neki valami nagy dobozos csokit, az édességet mindenki szereti, és körbe tudja kínálni a haverjait. Szerintem felesleges lenne bármilyen focis cuccot vagy porfogót venni neki, vagy "menő" holmit, úgysem fogja azt őrizgetni meg nézegetni, amit egy osztálytárstól kapott. Gondolom nem álltok annyira közel egymáshoz. :D
2016. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát nem, nem igazán :D

Köszi a tippet.

2016. nov. 13. 19:01
 3/3 anonim válasza:

Én is így voltam egyik évben, csak egy kézilabda rajongó fiút húztam. Nekünk nem volt keret, hogy max. mennyiért lehet vásárolni, így én vettem neki egy kézilabdát. Mondanám neked is, hogy vegyél azt, de egy jobb focilabda nem jön ki 1000-1500 forintból.

De esetleg egy focilabdás/focicipős kulcstartó? Esetleg egy kisebb párna? Vagy ha tudod a kedvenc csapatát lehetne róluk egy plakát, vagy valami. Lényeg hogy egy kis apróság legyen (szerintem) a focival kapcsolatban, úgy sokkal személyesebb :)

2016. nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!