Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Az osztállyal, karácsony...

Az osztállyal, karácsony alkalmából húztunk (aki nem tudná: 1 nevet húzol, és neki kell ajándékot venni, készíteni) Esetleg valami tipp? Nagyon megköszönném! 😊

Figyelt kérdés

Fiút húztam (12 éves) versenyszerűen hokizik, ugye hatodikos, van egy ikre, ő is srác, és nem tudok mit venni neki. Foci a másik hobbija, imád ökörködni a többi fiúval.

Nem az a srác, aki örülne a kézzel készített ajándéknak, tehát, ezeket légyszíves mellőzzük.



2016. dec. 11. 15:32
 1/3 Zephos válasza:

Pénzhatár van?(olyan 1-2 ezer között) Amúgy csokiban azt ajánlom hogy lehet venni egy ilyen zsákot, amiben sokfajta kicsi csoki van, példáuk milkyway, mars, meg ilyesmi. Azonkívül meg max valamilyen díszt, például ami kézzel készültnek tűnik az ilyen horgolt mikulás. Ha van a közeledben nézz körül a karácsonyi vásáron, hátha találsz valamit ami neki tetszene.

Remélem tudtam segíteni :)

2016. dec. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Focival kapcsolatos, radìr, toll esetleg ceruza. De szerintem főleg csokit. Ilyenkor nem kell semmi extra ajándék.
2016. dec. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Pénzhatár nincs, de elég komolyan vesszük szerintem. Tehát tavaly könyvet+ hajjal kapcsolatos cuccokat kaptam (lány vagyok, nem rosszra gondolni! 😜) Tehát, elég furi lenne pár száz forintért! Szerintem olyan 3000-4000 Ft között
2016. dec. 12. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!