Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki árulta az ilyen bögréket...

Ignis Subdialis kérdése:

Ki árulta az ilyen bögréket (kerámiákat) a budapesti karácsonyi vásárban sok évvel ezelőtt? (A készítőt keresem! )

Figyelt kérdés
Körülbelül 15 éve vettem egy hasas mázas bögrét (ezt: [link] ) a Vörösmarty téri adventi vásárban. A fazekast akkortájt minden évben láttam árusítani, azt gondoltam örök darab, de idén hiába kerestem, nem találtam meg. Pedig mindenki ezt az egyetlen bögrét imádja és ezért bővíteni szeretnénk a készletet. Egyébként minden bögréje egyedi volt, ilyen sötét élénk színeket használt és több rétegben festette őket nonfiguratív mintákra.

2016. dec. 11. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én meg azt, hogy mit is keresel?
2016. dec. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tehát (bár nem igazán értem mi nem világos), szeretném, ha valaki segítene megtalálni a képeken látható bögre készítőjét, aki sok évig az említett vásáron árulta a hasonló bögréket!

Tehát ha valaki tudja, ki volt a készítő/árus, kérem írja meg!

2016. dec. 11. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó kérdés de ha sehogy sem megy, hasonló bögre készítőknél érdeklődnék. Az azonos tevékenységben mozgók általában ismerik egymást. ;)
2016. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már kerestem agyagműves csoportban, írtam a vásár szervezőinek, kinyomtattam a bögre képét, hogy a vásárban kérdezősködjek... Végignéztem a meskát - [link] - egy csomó fazekas oldalát stb., de hátha valaki pont itt segít, mert eddig nincs nyom...
2016. dec. 15. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!