Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szeretnék a barátnőmről...

Olihun69 kérdése:

Szeretnék a barátnőmről elnevezni egy csillagot. De tudom hogy ez nem hivatalos így nem akarok egy hamis papirra pénzt kiadni! Abban kerem a segitsegeteket hogy ha valaki már csinált ilyet akkor honnan lehet ilyen papirt szerezni?

Figyelt kérdés

#ajándék #karácsonyi ajándék #csillagot ajándékba
2016. dec. 12. 18:20
 1/4 Csomorkány ***** válasza:
Én teljesen eredeti saját aláírással látok el egy ilyen papírt. Mit fizetsz?
2016. dec. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyet így "önkényesen" nem lehet. Ha vannak is ilyen hírek, hogy "vehetsz egy csillagot" az lehúzás. Sehol semmilyen enciklopédiában nem így fog szerepelni... A látható csillagoknak meg mind van már nevük. Ha újat fedeznek fel, azt vagy a felfedezőjéről vagy már más módon kapja meg új nevét és nem bocsátják áruba. (sztem)
2016. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Csomorkány ***** válasza:
Mondjuk fölbontás kérdése. Ezek az új űrtávcsövek vélhetőleg új csillagok milliárdjait látják meg. A kérdés, hogy hol van olyan hivatalos honlap, ahol valóban följegyeznek egy ilyen infót. Még hozzátartozik, hogy amit az űrtávcső lát, azt a barátnőd a földről nem fogja látni.
2016. dec. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor szerintem maradok a jól megszokott romantikus éttermi kajálásnál😉

2016. dec. 17. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!