Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Segítség! Nemtudom hogy mit...

Segítség! Nemtudom hogy mit készítsek a nagyszüleimnek Karácsonyra. Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés
Nemsokára itt a Karácsony de ajándék ötletem nincsen a nagyszülőknek.. Szeretnék valami olyat amit simán otthon elkészíthetek

2016. dec. 15. 20:51
 1/4 anonim válasza:

Ha van több testvéred esetleg, akkor csináljatok kézlenyomat családfát. Megrajzolod vagy megfested a fatörzset, és lombkoronának a festékbe mártott kézlenyomatotokat használjátok fel.

[link]

Ilyesmire gondolok.

2016. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudnunk kellene, hogy hány éves vagy? Ennek ismerete nélkül nehéz ajánlani!

Csinálhatsz képkeretet,könyvjelzőt, kulcstartó szekrénykét, díványpárnát,stb.

2016. dec. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Most ötleteltem ki a névre szóló bögrét vicces rajzzal, tulajdonságokkal, jellemző szokásokkal, miért szereted, stb.


Kell hozzá egy sima fehér bögre meg porcelánfilc. Megrajzolod, megírod, be a sütőbe 160 fokra, aztán már kész is. Full személyes és nem mellesleg olcsó.


Ikeában 170-190.- Ft-ért már kapsz bögrét, eurós boltban is max 300-ért akad. A filc a nagyobb összeg, de érdemes körbejárni érte, mert én találtam 400.-Ft-ért.

Ötletekért, mintákért meg ott a net.

Remélem, tudtam segíteni.

2016. dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Video a családról régi fényképekkel alatta zenével esetleg idézetet irni hozzá.

Van egy tök jó program a Filmora.

2016. dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!