Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nagyszüleimnek Rammstein CD-t...

Nagyszüleimnek Rammstein CD-t veszek karácsonyra. Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Igen, öregeknek nem szokás ilyet adni (nagyapám 83, nagyanyám 75), de szerintem unják, hogy mindig giccses faliképet, vázát és cserepes növényt adunk.

2013. dec. 5. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ilyen unokám lesz, mint amilyen te vagy! :D
2013. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Ha szeretik a Rammsteint (ami azért meglepő) vagy az ilyen stílusú zenét akkor jó ötlet.De ne abból indulj ki hogy a papa mindig azt meséli hogy ifjú suanc korába kemény metált hallgatott :)

13 évesen ugráltam volna örömömben ha rammsteint kapok, 14 évesen már csak mosolyogtam volna hozza, ma már max pohár alátét lenne.

Szóval zenei cd-nek biztosan örülnek majd a olyan a tartalma amit szeretnek is.

2013. dec. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jobb a giccses faliképnél, de ha nem szoktak effélét hallgatni, akkor a Rammstein kissé erős kezdés :D Ezt, gondolom, Te is érzed :)


(Nekem 80 évesen is tetszeni fognak a jobb Rammstein számok, az tuti. Ezen nem változtathat az idő. De ez én vagyok.)

2013. dec. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en szivem szerint nagyon orulnek egy rammstein cd-nek:DDD 13/l
2013. dec. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 futár 1 válasza:
Én is örülnék egy CD.nek! Ha papádéknak nem tetszene,elfogadom!!! Igaz én csak 49 éves vagyok de nagyon bírom a Rammsteint.
2014. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!