Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek anyának az 50....

Mit vegyek anyának az 50. születésnapjára?

Figyelt kérdés
December 22.-én lesz és lövésem sincs, mit vegyek neki. Nagyon igényes asszony, nem akar parfümöket, könyveket, tortát, se semmi mást. Minden évben mondogatja, hogy semmit sem akar. Viszont ha kisebb ajándékot kap, akkor legalább egy éven keresztül szemrehányóan az orrom alá dörgöli, hogy milyen értéktelen holmival ajándékoztam meg. Névnapjára egy egésznapos fizikai munkával kedveskedtem neki. Mire végeztem, azt hittem, belehalok, erre ő úgy reagált, hogy magamért tettem. Karácsonyi ajándékot is szinte lehetetlen venni számára. Szereti az ezotériát, de egy csomó könyve van itthon. Néha sütni is szokott, tehát konyhai felszerelésből bőven van. Ruhákból egy kamionnyi van és tavaly Karácsonyra zakót vettem neki, amit azzal az indokkal adott (dobott) vissza, hogy dugjam fel... Teljesen kiakadtam, fogalmam sincs, mit vehetnék neki. Itt, a gyakori kérdéseken, sokaknak tanácsolok ajándékokat, de jómagam nem találok ajándékot az igényes anyámnak. Köszönöm a segítséget!

2016. dec. 19. 07:00
 1/1 anonim ***** válasza:

A helyedben - ha tényleg ennyire semmi sem jó neki - egy "oklevelet" adnék, amiben gratulálok az 50. születésnapj´ra, meg esetleg egy könyvutalványt, amin olyan könyvet vesz, amit akar.


A reakciójával meg nem foglalkoznék, mert ezek szerint a "más jobb lett volna" tipusú ember. (Mellesleg ha nem kerek születésnap lenne, akkor a helyedben egyszerüen elfelejteném, mert nem érdemli meg az idegeskedést)

2016. dec. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!