Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Anyának 40. születésnapjára...

Anyának 40. születésnapjára ajándékot?

Figyelt kérdés

Most lesz anyum 40.szülinapja és még mindig semmi ötletem. Ékszert nem hord,csak ami már megvan neki, mert azokhoz mindig köt valamilyen emléket. Nem nagyon szereti az ilyen nagyon női dolgokat, mint a magassarkú meg ilyenek, inkább sportos.

A hobbija, hogy gyufamaketteket épít. Az volt a kósza ötletem, hogy egy ilyen fa reggeliző asztal szerű dolgot veszek, amin tudja vágni a gyufát. De a városba sehol nem találtam, asztalost pedig nem ismerek (salgótarján).



2013. júl. 12. 14:32
 1/4 anonim válasza:
a bútor és a háztartási dolgok is elég jónak tünnek :) Mi anyukád horoszkópja? Oroszlán? Rák? Szűz?
2013. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
rendezz neki egy vacsora partit! hívj meg több közeli ismerősöket is és válassz hozzá valami szép zenét, és a kedvenc ételeit szolgáld fel! :) ha ez túl nehéz lenne,(mert ez azért tényleg nagyon nagy munka és nagyon nehéz lenne), akkor van más is.készíts Te neki ételt, valami különlegeset és csak úgy egy családi, és egyben meghitt vacsorát rendezz neki! :)és a nap több részében meg mondjuk vidd el valami érdekes helyre!(pl.:Pannonhalmi apátság),de lehet bármi más is, csak a lényeg, hogy érdekelje őt.
2013. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hanna cicaa válasza:
Én anyáknak csak egy szép csokor virágot (rózsát mert az a kedvence) és együtt a családdal (csak apa anya az öcsém és én) elmentünk egy szép étterembe vacsorázni. Anya nagyon örült neki, nekem bevált....
2013. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kathy1111 válasza:
ha Te is sportos típus vagy, csináljatok egy csajos napot, egy kis yóga, egy kis cukrászda, közös séta, egy jó kis beszélgetős napot
2013. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!