Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adnátok egy kifejezetten...

Mit adnátok egy kifejezetten vallásos 13 éves fiúnak karácsonyra? (Katolikus)

Figyelt kérdés

2016. dec. 20. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Richard Dawkins Az Isteni téveszme című művét.
2016. dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Vagy, a korára való tekintettel, ugyanettõl a szerzõtõl A Valóság Varázsa c. könyvet.
2016. dec. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Theressita válasza:
48%
Van a rokonságunkban ilyen korú, szintén vallásos fiú. Őt ismerve így első ötletem talán egy DVD (Bibliai tematika, szentek élete, vagy magasztosabb értékeket képviselő film) vagy CD (Csiszér László, Gável testvérek (Eucharist). Szent István Kiadónak is vannak szép könyvei, szerintem bőven akad tini fiúknak való is... Vagy ami a hobbija, nem kell feltétlenül vallásos tárgynak lennie... Katolikus naptár, kalendárium jutott még eszembe.
2016. dec. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy függ össze valakinek a vallása, világnézete azzal, hogy mit adj neki? Nyilvánvalóan hobbiai is vannak a srácnak.
2016. dec. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Charles R. Darwin: A fajok eredete
2016. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%
De kis vicces valaki. Ha nem tudnád, a katolikus egyház elfogadja az evolúciót.
2016. dec. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!