Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a szüleimnek...

Mit vegyek a szüleimnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Mindketten 43 évesek. Eddig saját készítésű dolgokat csináltam, vagy kávés pohár készletet adtam nekik, viszont 17 évesen már nem igazán van türelmem "bűvészkedni", illetve elég béna lenne ha megint csészéket adnék nekik. Szerintetek? Ti mit adtok hasonló korú szüleiteknek? Ha alkoholt adnék, az nem lenne gáz?

A keret olyan 3000 forint, és ebben benne van a húgom is, de neki már tudom nagyjából mit veszek.



2016. dec. 22. 12:55
 1/6 Kései Sirató ***** válasza:
300 Ft-ért nem sok lehetőséged van.. Pl. gyertyát, bonbont, fürdőgolyót, bögrét, v más apróságot.
2016. dec. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3000 a keret amiből kb. 600 a húgom, de azért köszi az ötleteket :)
2016. dec. 22. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Tehát marad a szüleidnek 2400 Ft.


Én anyának fürdősót vettem (dm-ben 300-1000 Ft-ig voltak), és nagyon szereti, szóval nyerő ötlet.


Apának munkáskesztyűt vettem, 900 Ft volt az OBI-ban.

2016. dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jöhet még
2016. dec. 22. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:
En ajàndèkcsomagot vàlogattam össze nekik.Amit tudom,hogy szeretnek de nem nagyon vesznek mert spòrolàs van.Csokikülönlegessèget (Lindt),kapuccinot (Milka),tojàslikőrt,ès egy-egy parfümöt.Egybe csomagoltam nekik.
2016. dec. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi 5-ös!
2016. dec. 23. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!