Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonykor jó lenne, vagy...

Karácsonykor jó lenne, vagy egy ünnepmentes napon?

Figyelt kérdés
Karácsony este 24.-én szeretném megkérni a barátnőm kezét.De érdekelne nők/lányok véleménye hogy mégis mit gondoltok a dologról.A kérdés ugye fent...Nagyon nagy segítség lenne!

2016. dec. 22. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez az izlések és a pofonok kategória. Én biztos nem tenném. E napon mások a teendők.
2016. dec. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
81%
En orulnek neki, szerintem ronantikus🎄💖
2016. dec. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Fhuu ez mostani kérdés? :0

Nah...Én örülnék neki ha a barátom akkor kérne meg (mondjuk akkor már inkább 25.-én, szülinapomkor). Szóval szerintem jó ötlet, jobb mint valentin napon az annyira... klisés. SZERINTEM. :)

2016. dec. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
En nem orulnek neki, az olyan, mintha az lenne neki az ajandekod karacsonyra. Mintha a lany akarna nagyon, te meg "na jo, nem jutott jobb eszembe karacsonyra, nesze egy gyuru". Sokkal jobb lenne egy barmilyen unnepmentes napon. De nem vagyunk egyformak. Sok baratnom peldaul nagyon orulne.
2016. dec. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Adok neki ajándékot is(hogy ne gondolja hogy ezzel akarom letudni a karácsonyt).Azért gondoltam a karácsonyra mert szeretet ünnepe,meg van egy hangulata.Valentin nap szerintem is gáz,mindenki akkor csinál ilyesmit mintha kötelező lenne
2016. dec. 23. 14:55
 6/12 anonim válasza:
Most így elképzelem, hogy odaadjátok egymásnak az ajándékokat aztán te " de lenne még más ajándékom is" ( vagy valami ilyesmi.) és letérdelsz és megkéred a fa előtt. Szerintem nagyon romantikus. Tudom semmi közünk hozzá, de majd leírod hogy fogadta? :)
2016. dec. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszene. A Valentin nap a klisés? Voltatok ti fent Szenteste Facebookon? Teli van eljegyzésekkel. Mindkettő klisés. Én úgy csinálnám, hogy semmilyen ünnephez ne lehessen kötni.
2016. dec. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha szeretnétek leírom ahogy előzőleg kérte itt valaki :)
2016. dec. 23. 20:15
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszene. Nagyon klisé. Tavaly 4 ismerősömet jegyezték el Karácsony valamelyik napján. Valentin napkor 3-at. Idén mikuláskor is egyet.

Egy sima kedd estének jobban örülnék, mint a kötelező ünnepi "romantikus lánykérésnek"

2016. dec. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Na? Mit szólt a barátnőd? :)
2016. dec. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!