Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonykor ciki tusfürdő...

Karácsonykor ciki tusfürdő csomagot ajándékozni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 21. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
nem feltétlenül cikinek érzem, nekem olyan személytelen, csak az orrod alá dugták a boltban, nem kellett gondolkozni készülni vele.
2016. dec. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Távoli rokonnak nem annyira. Közelinek igen.
2016. dec. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nagyfater válasza:
83%
Ha drága, márkás, akkor nem. Ha hétköznapi, akkor bizony ciki.....
2016. dec. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Esetleg mellékelni kell egy kis kártyát, az ajándékra utaló megjegyzéssel. Pl.: Használd, hogy legalább Karácsonykor ne legyél büdös!
2016. dec. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Attól függ kinek...Egy közeli ismerősnek minden további nélkül vennék. Egy finomabb márkás darab, amit nem vásárol az ember nap mint nap, nem rossz ajándék, sőt!

Akivel nem vagyok közelebbi, vagy bizalmas kapcsolatban

(egy tanár, kolléga, stb.) annak már inkább valami mást adnék.

2016. dec. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elsővel értek egyet, inkább az a "ciki", hogy klisé ajándék. A legtöbb ember bemegy az első hiper-szupermarketbe leveszi a polcról a semleges illatú (minél semlegesebb annál nehezebb mellélőni vele) előrecsomagolt kis dobozt és le van tudva az ajándékozás.

Felénk sokan adják távoli rokonoknak, kollégáknak mert két darab gondolatot nem kell így beleölni az ajándékba.

2016. dec. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én örülni szoktam neki. Év közben ár-érték arányban jó tusfürdőt és hasonló cuccokat szoktam venni, ilyenkor pedig beraktározok minőségi cuccokból. Testápolót pl van, hogy egész évben nem kell vennem, annyit kapok ilyenkor.
2016. dec. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!