Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi jót kaptatok karácsonyra?

Mi jót kaptatok karácsonyra?

Figyelt kérdés
nagyjából tudtátok, vagy nagy meglepetés volt?:)

2016. dec. 25. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kocshai dolgokat. Tudtam, mert én kértem őket. Örültem neki, de ilyenkor legbelül egy picit mindig elszomorít, hogy ennyire nem foglalkozik, ismer a családom, hogy maguktól sose találnák ki vagy vennének nekem semmit, pedig ha valaki megnézi a facebookom, amin az egész családunk lóg állandóan rájönnének, hogy csak könyv ajánlókkal, ételekkel van tele, szóval egy könyvvel vagy konyhai dologgal biztos nem fognak mellé, ellenben meglepnek. Ehelyett minden évben mindenki végigtelefonál, hogy mit szeretnék. Egyszer kértem tőlük, hogy ugyan lepjenek meg illetve pár embernek nem voltam hajlandó semmit mondani, az ajándékok 80%-a olyasmi volt, amit sosem használnék vagy semmi szükségem rá. A félreértések elkerülése végett, nagyon szeretem a karácsonyt, a családom, rendkívül örülök neki, hogy gondolnak rám, sosem várnám el, hogy pénzt költsenek rám. Ez csak egy apró panasz, ha tényleg őszinte szeretnék lenni.
2016. dec. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

En semmit se kaptam. Külföldön vagyok, család nélkül es még hó sincs. De még mindig jobb mint a tavalyi amikor a beteg kutyám mellett töltöttem az ünnepeket és sajnos 27-en el is pusztult. Senkinek se kívánok olyan karácsonyt mint az volt. Inkabb legyen vki egyedül v ajándékok nélkül, de ne veszítse el szerettet.

(Bocsi h néhány helyen hiányoznak az érkezetek)

2016. dec. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Monitort kaptam fő ajándéknak, ezt tudtam.


[link]


Ezen kívül 3 pulóvert, egy inget és egy plüsst. Ezeket nem tudtam. :D Meg munkahelyen kaptam apróságokat, csokit, képeslapot stb. Ezeket sem tudtam. :)

2016. dec. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem kaptam.


21/N

2016. dec. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
kozmatikumot. továbbajándékoztam.
2016. dec. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Én élményt kértem. Nyáron elmegyünk Dominikára, a tavaszi szünetben Ciprusra megyünk, és majd az őszi szünetben Indonéziába :) De ezt nálunk nagyjából mindenki kapja. Ezen kívül egy 10.000 Ft-s könyvutalványt, két pulcsit, egy inget, és egy pizsit :)

14/L

2016. dec. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#4 hh?


#6 3 egzotikus ország egy évben, nem sok az egy kicsit?

2016. dec. 26. 03:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Az ilyesmiből sose sok. Ha mi megtehetnénk mi is mennénk.
2016. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6# Mi világjáró család vagyunk, úgyhogy nem :)
2016. dec. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Pénzt (több embertől is), pizzatepsit, süti hordozót, 2 boltba ajándékutalványt, csokit, macaron tanfolyamot, sütéshez cuccokat, teakészletet, sminket, gyertyát, ékszert.


A legtöbb dologra számítottam, ami meglepi volt nagyon az a macaron tanfolyam.

2016. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!