Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit rajzolnátok/írnátok...

Ti mit rajzolnátok/írnátok karácsonyra? (És igen, elkezdődtek a karácsonyi kérdések)

Figyelt kérdés

Idén karácsonyra az az ötletem támadt, hogy a szüleimnek illetve a mamámnak csinálok egy dobozkát, amiben minden napra lesz vmi. Pl jan 1.- rajz egy kismalacról mert újév van


Jan 2- egy vicc

Márc-1 pillangó rajz mert itt a tavasz

Okt-17- motivációs üzenet.

Azért ilyenre gondoltamn mert mondták hogy inkább ne költsünk; hanem kézzel készítsünk ajándékot a tesómmal (am 15 éves vagyok). Persze kapnának mellé egy kisebb ajándékot hogy azért ne tűnjön annyira bénának az ajándék. Szóval

1). Ti örülnétek ilyen ajándéknak a gyerekeitektől?

2) Tudtok rajz ötleteketm nem muszáj az adott naphoz illenie, lehet egy szép motívum is. Illetve kérlek ha van, írjatok le egy viccet ami tetszik nektek!

Tudom sok kérés, nem muszáj mindre válaszolni, ha 1 kérdésre válaszoltok annak is örülök! Előre is köszi!:) 🎄



2017. júl. 8. 16:30
 1/9 Andizsuzsi ***** válasza:
81%
Én nagyon örülnék egy ilyen ajándéknak, egyáltalán nem tűnik bénának. Tennék bele szép idézeteket szeretetről, családról, évszakokról. Mintákat az internetről tudsz keresni. Pl itt. [link]
2017. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon édes!

Még nincs gyerekem, de mindenképp örülnék egy ilyen ajándéknak.

A szülőnek azok az ajándékok a legnagyobb kincsek, amiket a gyermeke készít a saját kicsi kezével. :)


Lehetnek egyébként kalocsai - és matyóminták, helyek, kedvenc állat, stb. :)


21/L

2017. júl. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld :)
2017. júl. 11. 20:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Segíteni nem igazán tudok, de nem tudom megállni, hogy ne válaszoljak! ÜBER CUKI VAGY!! :)


Nagyon nagyon örülnék ilyen ajándéknak! Többet ér, mint a bolt polcairól leakasztott bármi.

2017. júl. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. júl. 14. 18:02
 6/9 A kérdező kommentje:
Remélem nekik is tetszeni fog :)
2017. júl. 14. 18:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon jó ötlet! Csak egy kicsit hosszú idő megcsinálni! Nem lenne könnyebb ha minden hónapban van egy kicsi ajándék?

Sok szerencsét :D

2017. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem egy nagyon csodálatos ajándék lenne. :) Biztos,hogy örülnék neki!

Esetleg készíthetnél még egy képeslapot is :)

Az interneten nagyon sok minta van. :)

2017. szept. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi az új válaszokat! 7 Igen tényleg elég sok, több mint 1000 dbt kéne csinálni, ez a havi 1 jó ötlet. :) 8 köszi az ötletet, mindenképp megcsinálom :)
2017. szept. 12. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!