Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra? 13/F...

Mit kérjek karácsonyra? 13/F (Infók lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok,én egy 13 éves fiú vagyok. :)

A szüleim ma megkérdezték,hogy mit kérek karácsonyra,mert hamarosan itt van..

Van pár ötletem,de azt nem látom annyira ,,tisztán".

Ezeken filóztam:


-Elektromos roller


-Samsung Galaxy A5 (2017)


-XBOX Kinect


-Laptop


-Longboard


-BMX


-PS Vita

▶◀▶◀▶◀▶◀▶◀▶

Nagyon szeretek zenét hallgatni,és az elektronikus kütyüket is szeretem.

Van egy XBOX360-am,amire elég sok játékom van,szóval nem nagyon akarok többet.

Esetleg tudnátok ebben segíteni?

Ti mit kértek karácsonyra? :)


-ELŐRE IS ÁLDOTT,BÉKÉS,SZERETETTELJES KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDEN KEDVES EMBERNEK!!😊😊🎄🎄🎄🎄



2017. okt. 3. 18:35
1 2
 1/14 anonim válasza:
Vagy a SM A5, vagy inkább laptop helyett rakj össze egy egy gamer gépet, és kérd azt. A laptopnál 100X jobban megéri
2017. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=muZUZwXVi1s

Laptopot, mert azzal lehet pénzt keresni, a többivel meg nem.

2017. okt. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Sőt, barátom, megvan a hosszabb verzió is: https://www.youtube.com/watch?v=vDeFA1PHcEo

Tanulj Vágási úrtól.

2017. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon cuki vagy, de biztos, hogy a szüleidnek bármelyikre van pénzük? :D
2017. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Ezek mind szuperek, viszont csak akkor jöhetne szóba hogyha szüleid képesek pár milliót rádáldozni. :D


A telefon okés ha a másik elromlott. Én csak akkor kapok újat ha a régi nem jó. Amúgy pedig, Bluetooth-os fülhallgatót tudom ajánlani (JBL). Kb 20.000 Ft, most is épp azt használom és fantasztikus. Zenefüggőknek kötelező hisz vezeték nélküli!


Én amúgy a helyedben kérnék telefont, egy ilyen fülhallgatót, mondjuk egy PS játékot/mozijegyet, vagy csak simán pénzt és majd elköltöd valamire amire majd szeretnéd. Ez bőven belefér a keretbe, legalábbis a mai világban szerencsére elég sok gyerek kap hasonló értékű ajándékot. ;)

Kellemes ünnepeket! 🎄🎄

2017. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Bocsánat, XBOX játékot. Nekem PS-m van. :p


13/L

2017. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Hogy én milyen boldog vagyok, hogy nincs gyerekem...


Egy nem kedves ember


:D

2017. okt. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Szerintem kedves kérdező ezt neked kéne eldönteni és nem nekem kéne megmondani hogy te mit szeretsz és mit szeretnél. Mi nem mondhatjuk meg neked hogy te mit akarsz saját döntésed alapján kell meghozni hogy mit akarsz.

Te tudod hogy mit szeretsz jobban Te tudod hogy mi érdekel téged.

2017. okt. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként most eszembe jutott, hogy mennyire boldog voltam 13 évesen a karácsonyra kapott Legoval meg két-három Matchboxszal, valamint a szép új pulóverrel. Ezek szerint ha most lennék 13 éves, minimum egy laptop kellene, hogy örüljek?
2017. okt. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó tanács: Ha laptop mellett döntesz, nem javaslom (hozzáértőként mondom). Egy ratyi laptop árából ráadásul sokkal jobb teljesítményű asztalit lehet összerakatni.


Am jah, ha magyarba vagy fontold meg mennyire tehetik meg a szüleid s legyél rájuk tekintettel.


Részemről nem létező fogalom az ilyen fajta ünnepek. Amit pedig szeretnék megoldom.


Az a baj az újabbnál újabb generációval, hogy fiatalon engedik a szülők belebuzulni az elektronikába. Dehát kinek mi.


Karácsonyra havat xD kérek, szval ha nem szakad le a hó, akkor utazunk snowboard-ni :D


24/N

2017. okt. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!