Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek keresztanyáméktól/m...

Mit kérjek keresztanyáméktól/mamámtól karácsonyra (minden lent és tudom korán van még ehez de szeretném most eldonteni)?

Figyelt kérdés

Keresztanyámék elég pénzesek de nem szeretek drága dolgokat kérni mindig kérdezik,hogy mit kérek de most nincs ötletem

Rólam:Nem szeretek konyvet kapni

Boxolok

Imádom a ruhákat

És ja ennyi

Ui:15/l vagyok

Aztán ott van mamám ő egyedül él és nem nagyon gazdag vagy is szegényesebb így nem is akarok tőle sokmindent kérni gondolkoztam h elmegyek hozzá és bemegyünk a rossmanba és veszek pár dolgot de ő azt szereti ha egyedül veszi meg

És még egy plusz kérdés :a szüleimtől huawei p9 lite-t kérek mi a vélemény róla?


2017. szept. 23. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem szeretsz drága dolgokat kérni de anyádéktól kérsz egy 60+ ezres telefont?? Most akkor mi van?:-D
2017. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Talán ne kéregess, hanem örülj annak, amit kapsz??

Elég hülye divat megkérdezni a gyereket, és tessék, ez a vége.

Esetleg, ha nem tudnák maguktól, mit szeretsz, kérhetnél pénzt, de nekem nem lenne ilyen vastag bőr a képemen, hogy kéregessek, meg előre tervezgessek.

2017. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Huawei p8 lite-om van, iphoneról váltottam és teljesen elégedett vagyok - és olcsóbb, mint a p9.

A rossman jó ötlet, valami box felszerelés, esetleg a jövő évi tagsági befizetése a teremben, ahová jársz?

2017. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már a kérdés is érdekes... Mi az, hogy mit kérjek?! A karácsonynak nagyon nem erről kellene szólnia... Pláne nem kérünk semmit, hanem örülünk, ha meglepnek valamivel.


Másrészt pedig, ha már kérni kell, akkor nem tudod eldönteni saját magadról, hogy minek örülnél? Ez is furcsa. Én simán fel tudnék magamról sorolni vagy 100 dolgot, aminek örülnék, ha ajándékba kapnám.

2017. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sose azt nézem a karácsonyba hogy arany órát kapjak .És azért kértem p9-et mert a mostani telefonom már megvan pár éve rengeteg hibája van és alig tudom használni pedig már nem egyszer vittük javítani.

2.Mivel keresztanyámék úriak mindig megkérdezik persze sose mondom hogy mit kérek de már most kezdenek faggatni nem kérhetek akármit amit szeretnék mert papok és hát ja .

2017. szept. 23. 19:46
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt mindenkinek, hogy meglepetést kérsz.
2017. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is meglepetést kérj, ha nem tudod konkrétan.

Engem mindig annyira lelomboz, ha pénzt kapok. Rendben, már tudom, hogy akkor azt veszek belőle amit akarok és ez tényleg jó. Viszont ilyenkor nincs meg a karácsonyi hangulat, ha kapsz egy ötezrest egy távirányítós autó vagy egy könyv helyett.

Viszont, veled egyidős vagyok és kezdünk felnőni, be kell látnom, hogy a pénz is jól jön, hiszen egyesületi tagságomra kell.

Tehát kérd te is ezt pl. Nem mondom, hogy az egész ésvest,(nekem az 120k lenne) de egy negyedévet, fél évet lehetne.

2017. szept. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Nekem P9-em van, imádom. Azért a fólia alap rá, de az nagyon könnyen törik, leesett az ágyról, és berepedt (?) a (remélem) fólia
2017. szept. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
berepedt a fólia XDD
2017. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát, érted :D na, nem tudtam jobban kifejezni magam. Nem betört, hanem berepedt.
2017. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!