Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki hozza az ajándékokat?

Ki hozza az ajándékokat?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mit mondtok a kisgyereketeknek az ajándékokról. A Mikulás és a Jézuska hozza? Még 1.5 éves a kisfiam így még nem kell magyarázkodnom, de már gondoltam rá, hogy mit mondjak ha eljön az ideje. Nálunk Mikulás előtt/után, Karácsony előtt/után is kerülnek elő ajándékok. (Nagyszülők, keresztszülők, nagynénik, nagybácsik nem egy időpontban jönnek.)

2017. okt. 28. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
A Mikulás dec. 6.-án jön nálunk a Jézuska meg 24.-én.
2017. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy 1es írja, plusz ha utána hoz valaki valamit, akkor azt a Télapó/Jézuska hozzá vitte, hogy ha esetleg ott töltené azt az estét (mármint a gyerkőc), akkor se maradjon ajándék nélkül...
2017. okt. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
30%
Én csak annyit tudok hogy a virgácsot Teemo hozza
2017. okt. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
A Jézuska hozza a karácsonyi ajándékot. Ha szentestén kívül is kap valakitől, akkor az van, hogy azt a Jézuska nála hagyta, hogy ő adhassa át.
2017. okt. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Mi azt mondjuk a gyereknek, hogy az ajándékokat tőlünk kapja, s magunk készítettük azokat.

Ha megkérdezi, mások miért a Mikulástól vagy a Jézuskától kapják, akkor elmondjuk füllentés és MINŐSÍTÉS NÉLKÜL, hogy ők is a szüleiktől kapják, de hagyomány szerint mesék fűződnek hozzá.

2017. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Karácsonyi ajándékot a Jézuska. December 6-án jön a Mikulás. De persze ez csak mese. Szóval nálunk ez mindig is úgy működött, hogy közben mindenki tudja, hogy kitől kapta az ajándékot :)
2017. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Mikulásra a Mikulás, Karácsonyra mi adjuk az ajándékokat. Nem hülye a gyerek, nem fogom bemagyarázni neki, hogy egy 2000 éve megfeszített szandálos szent a mennyből leszállva hozza neki meg a többi gyereknek a legót meg az énkicsipónimat.
2017. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
5-ös vagyok. Valaki mondja már meg, ki és mikor mikrofonozta be a lakásunkat. Én csak jobban tudom, mit szoktunk mondani a gyereknek.
2017. okt. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem én a 7es válaszoló állaspontján vagyok. Azt hiszem egy kis legendának, mesének, varázslatnak a Mikulás elég. Arra gondoltam Mikulásra begyűjtöm előre az ajándékokat, Karácsonyra meg mindenki odaadja a picurnak.
2017. okt. 30. 09:53
 10/10 anonim válasza:
0%
Géppisztollyal holnap is tudom mi a neve annak idején is tudom mikor érek oda az első magyar kiadás után
2017. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!