Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ekszert adjak a baratno...

Milyen ekszert adjak a baratnomnek karacsonyra?

Figyelt kérdés
Egy ismerosom mondta hogy a fulbevalo (elso otlet) nagyon snassz. Szerintetek? Elozo evben egy naklancot kapott szulinapjara, karacsonyra faragtam neki kezze egy szivet es belecestem a nevunket. Idenre mit vegyek?

2017. nov. 9. 04:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nyaklánc vagy karkötö-párti vagyok, de egy hatalmas doboz csoki mindent felülmul :)
2017. nov. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A gyémántbetétes aranyban sose fogsz csalódni.
2017. nov. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem snassz. Én nagyon örülnék neki:)
2017. nov. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Gyűrűt, vagy félsz, hogy félreértené ? ;-)
2017. nov. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szereti egyáltalán az ékszereket? Nem kötekedésből, csak hátha nem is gondoltál rá. A párom anyja ékszerész, és az első években minden alkalommal nyakláncot, karkötőt, fülbevalót kaptam. Szépek meg minden, de kb színházba veszem fel vagy ha esküvőre megyünk, mert számomra túl alkalmiak, és pl karkötőt egyébként sem hordok a hétköznapokban. Miért minden alkalomra ékszert veszel? (amúgy szerintem nem snassz a fülbevaló)
2017. nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mit szeret hordani.

Én pl. nyakláncot nem hordok. Csak fülbevalót. Szóval nekem az nem snassz.

Volt karkötős időszakom is, rengeteg karkötőm vol. De már azt sem hordok.

Fülbevalónál fontos, hogy bírja-e a füle. Nekem egyszer begyulladt a bizsutól, azóta csak aranyat tudok hordani. De előtte nagyon sok fajta fülbevalóm volt, és nagyon örültem neki, ha kaptam ajándékba.

2017. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

válogass:


[link]

2017. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én például nagyon orulnek egy szep ezüst karkotonek (Pandora), fülbevalónak viszont nem. Te ismered, te tudod miket szeret. Táska? Ugyan olyan cipő,póló?
2017. nov. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Taskakat imadja de nagyon nehez nekem mert multkor is szo szerint 30 percen keresztul nezte nagat a tukorben es ez alatt 2 taska kozul vaccilalt... mindenki minket nezett🙂

Gyuru kilove.. szamomra az sokkal tobbet jelent es meg megkerni nem szeretnem.


Most egy kave daralon is gondolkodom melle pedig egy kavefozo (kotyogos) + kave. Imadja a kavet es mivel nem magyar a baratnom naluk nincs is kotyogos... tehat meg jol is elsulhet.

Nem tudom meg😝

2017. nov. 15. 23:14
 10/10 A kérdező kommentje:
Es ruhat sem tudok igy nezni neki mert divattal is fenyevekre vannak innen... ami ott lecseng az jon kb europaba es az usa-ba.
2017. nov. 15. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!