Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogy szerezzem be ezt az...

Hogy szerezzem be ezt az ajándékot, hogy működik? ( színház jegy rendelés neten )

Figyelt kérdés

Sziasztok :) anyukámnak szeretnék ajándékot venni, méghozzá jegyet venni előre a pesti magyar színházba. 13 éves vagyok és segítség kellene hogy hogyan tudjam internet segítségével megrendelni a jegyet

Megbízható ez a rendelés ?

Lehet 3 hónap múlvára rendelni ? Hogy fizessek? Hogy kapom meg a jegyet ? Felnőtt nélkül elintézhetem?

Létszi ne bántsatok hogy ha rossz ötlet :( sajnos egészségét nem tudok neki venni , szerezni :(

Ha fontos akkor valami vígjátékra kellene 1 személyes olcsó jegy és hogy melyik előadásra vennék jegyet az még nincs eltervezve



2017. nov. 12. 14:57
 1/3 A kérdező kommentje:

Esetleg kérjek segítséget ?

Személyesen nem tudunk/tudok elmenni a jegyért

Kihozzák esetleg házhoz? Vagy a helyszínen kell mondani hogy van jegy yx néven ?

Ne bántsatok, nem rendeltem még, gondolom nem is rendelhetek még ennyi idősen

2017. nov. 12. 15:01
 2/3 anonim válasza:

Szia! :)

Az adott színház oldalán tudod kiválasztan az előadást. A “műsor” vagy “havi műsor” fül alatt látod, mi mikor van. Bankkártyával tudsz csak fizetni, de a jegyeket elküldik email-ben, amiket elég csak kinyomtatnod, és azt viheted az előadásra.

2017. nov. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm :))

akkor felnőttel intézem el

Köszi :D

2017. nov. 13. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!