Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a baratomnak...

Mit vegyek a baratomnak karacsonyra?

Figyelt kérdés

30.000Ft-ot tudok szanni ra. Az a baj hogy o nagyon sokat keres. 500.000/ho. Es amit akar azt ugy is megveszi maganak...nekem meg emiatt otletem sincs mit vegyek.....


21/L


2017. nov. 29. 08:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
pl kettotokrol valami fenykepes cucc. Nem a penzrol szol a karacsony, es biztos vagyok benne, hogy orulne valami szemelyes ajandeknak is,nem csak draga holminak.
2017. nov. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
kéérdezteeed máár. Légy kicsit kreatív,nem a mi párunk,honnan tudjuk miket szeret?! Vegyél magadnak valami szexi fehérneműt,vagy kettőtöknek szexjátékszert. A fényépes cuccok fantáziátlanok,ennyi erővel csináltathatsz queen king pulcsit-pólót is, az is ugyanilyen snassz. Vagy a gravíroztatott dátumos-neves nyaklánc-karkötő..:DD
2017. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen esetben élményt adtam. 1-2 napos kirándulás jó ötlet lehet, ami csak kettőtökről szól.
2017. nov. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%

"! Vegyél magadnak valami szexi fehérneműt,vagy kettőtöknek szexjátékszert. A fényépes cuccok fantáziátlanok,ennyi erővel csináltathatsz queen king pulcsit-pólót is, az is ugyanilyen snassz. Vagy a gravíroztatott dátumos-neves nyaklánc-karkötő"


Ez ugye valami vicc volt?

2017. nov. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Együtt töltött idő. Megfizethetetlen ugyan, de ha úgy nézed, nem kerül semmibe. Én évek óta nem veszek ajándékot senkinek, nem járok boltba decemberben, nem költök többet, mint máskor. És mégsem kevesebb a karácsony. Akik fontosak, azokkal megbeszéltem, hogy amit ajándékra költenénk, abból menjünk el moziba, étterembe, egy hétvégére valahova, vagy ilyesmi.

Ha mindenképp ragaszkodsz a tárgyakhoz, vegyél neki pécsi bőrkesztyűt. Árban kb abban a sávban vannak, amit ajándékra szánsz. Nagyon elegánsak, és sokféle van.

2017. nov. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy jol kereso ferfi embernek nem az szamit, hogy mekkora ajandekot kap, sokkal jobban orul ha az apro ajandek valoban neki szol. Amibol erzi, hogy ismered, hogy gondoltal ra es oromet akartal szerezni neki.


Mindenkinek van kedves elfoglaltsaga vagy szenvedelye, ha ezekhez illo ajandot adsz, az szerintem jo.


Pl. ha dohanyzik, akkor egy szep elegans ongyujtot

ha irodaban dolgozik es oltonyos fazon, akkor nadragszij, nyakkendo

ha nem oltonyos, de iroasztalos, akkor egy elegans toll

ha szoktatok neha borocskazni, akkor egy uveg komoly bor poharakkal - ez is tok jo


Sussel meg valami fincsi karacsonyi sutit ... es szerintem nem is kell tobb.

2017. nov. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

A ferfi szivenek eleg egy mosoly, egy bartsagos tekintet, a kellemes hangulat ... nem kellenek targyak.


Ugy is mindenki zoknit, zsebkendot, pulovert es salat szokott kapni :)))

2017. nov. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ajandek a gyerekeknek egy kicsomagolni valo mindenfele izgalmassag, a felnottnek inkabb egy becsomagolni valo apro kedvesseg.
2017. nov. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Dupla adag szexnél nincs jobb ajándék.
2017. nov. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én is valami közös programban gondolkodnék, pl gokartozás, vagy kirándulás, koncertjegy stb.


Nehéz olyannak vásárolni, akinek kb mindene megvan, de azért az ilyen embereknek is van olyan "gyengepontja", ami hétköznapinak tekenthető, de valamiben mégis különleges. Pl apukám nagy kávés, van is egy nagyon jó gépe, de egy különlegyesebb szemeskávéra (aminek 6-8000 ft kilója) már sajnál kiadni (pedig megtehetné). Szóval már meg is van az ajándék, mert szívesen fogyasztja, másképp meg úgyse jutna hozzá.


De az akár lehet egy üveg jobb féle whisky vagy bor, egy alkalomra prigráffal meggravírozott bortartóban (így személyes is és különleges is).

2017. nov. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!