Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nektek is magányos a karácsony?

Nektek is magányos a karácsony?

Figyelt kérdés
Minden Adventi időszakom így telik, semmirekellő vagyok, nem kellettem senkinek és erről nem tehetek. Szerettem volna párkapcsolatot, de nem kellettem soha senkinek. Most megint életmódot váltottam, sok kilót lefogytam, erre kérdezi az egyik kollégám, hogy minden rendben van-e. Röhejes az egész kicseszett életem, ha változok azt hiszik rosszul vagyok, de ha ugyan az maradok és még mindig magányos, akkor minden rendben van szerintük.
2017. dec. 1. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Én tudom milyen, én is sokaig voltam egyedül, karácsonykor volt valamiért a legrosszabb néha sírtam is este mert annyira hiányzott valaki mellőlem..

De a sok jó kaja, meg a sok karácsonyi film kicsit segített átvészelni, meg az ajándékok:D

2017. dec. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én évek óta ajándékot se kaptam! A szilveszter is abban merül ki, hogy jól beiszok és ledőlök, ha szerencsém van másnap mehetek dolgozni.
2017. dec. 1. 15:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Családoddal milyen a viszony? Miért nem ajándékoztok? Össze jöttök stb
2017. dec. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A faterék rég nem élnek a párkapcsolatom meg egy nulla. Járok mindig közösségbe, de soha nem vesz észre senki.
2017. dec. 1. 15:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnàlom.

Tudom hogy nem segítek de mást nem tudok tanácsolni, csak hogy éld az életed, orulj hogy egészséges vagy(reméljük) orulj hogy azer láthatsz szép dolgokat a földön, tanulhatsz mindig valami újat, bármiről. És hogy sose tudhatod mikor találod meg a megfelelő személyt aki elfogad úgy ahogy vagy!

Illetve könnyebben boldogulsz ha van önbizalmad(ha van erőd menj edzeni, vagy otthon, oltozz divatosabban ha meg teheted..válassz egy jó parfümöt, egy szép órát pl..) tarts rendet mindig magad körül ha lehet otthon foglald le magad, ismerkedhetsz kávézóba könyvtárba munkahely..edző terem. Persze ne légy tolakodó eleinte mer azt senki se szereti.

2017. dec. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vetesd észre magad! De ne ezzel a "sajnáljatok" dumával. Szard le a kollégáidat, arra valók. Ha szar a kapcsolatod minek élsz benne? Dobd ki a fenébe! A karácsony meg nem számít semmit, amit magad körül látsz az parasztvakítás.

34N

2017. dec. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom néha. Volt egy régi tanárom úgy 50 körüli, az mesélte, hogy a párkapcsolatot elvárja a társadalom meg a gyereket is. Én is elvárom magamtól és úgy érzem ezzel a kettővel lennék igazán boldog, ha valamit itt hagynék magamból, de soha nem lesz. 25 évem alatt tényleg rájöttem, hogy egy nagy sz@r az, amiben élek, hiába megyek bárhová. Mellesleg megállapodtam, letelepedtem egyenlőre és a környezetemben sorra szülnek a korosztályom béliek csak én nem fogok, de eddig sokat tanultam eddig ezen a világon :D Talán csak azért létezek, hogy türelmet és kitartást gyakoroljak.
2017. dec. 1. 16:17
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Neked most mi is a bajod? A karacsony tok jo egyedul. Senkihez nem kell alkalmazkodnod, azt csinalsz, azt eszel/iszol amit csak akarsz. Meg az ajandekra sem kell koltened. Szerintem ez tok jo. Irigyellek!
2017. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előzővel értek egyet, szóról szóra.

Csak EGYSZER AZ ÉLETBEN lehetne magányos karácsonyom!!!

2017. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem jo a karacsony egyedul, bar meg nem eltem at szerencsere. Eza z unnep alapvetoen a szeretetrol szol, csaladi.
2017. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!