Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mennyire lenne ez jo otlet...

Mennyire lenne ez jo otlet anyumnak karacsonyra?

Figyelt kérdés

Kb 1 honapja voltunk egy boltban, es kinezett 3 darab furdoszobakiegeszitot, de nem volt raktaron.

felneztem a weboldalukra most, es van mar mind a harom. Arra gondoltam, hogy titokban megrendelnem karacsonyra, mert meg akcios is... Igaz, nem torte meg nagyon, hogy nem volt, de orult volna szerintem, ha megszerzi. (Furdoszoba szonyegek (2), egy sarokpolc, ez igy osszesen 12k lenne)

Szerintetek ez karacsonyra jo otlet? Persze meg vennek hozza valami kis csokit, meg aprosagot.


2017. dec. 5. 18:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg nem akarok ilyen plussmaci, diszparnaval ele allni, ezekkel a tipikus basic ajandekokkal...
2017. dec. 5. 18:03
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy jó, sőt, ezt így kell csinálni: figyelni, mit szeretne, és ilyenkor azt venni.Ügyi vagy!

Csak figyelj, rá, nehogy ő is megvegye addig.

2017. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszi🤗

Ha meg akarna venni, akkor bevallom neki, hogy en mar megrendeltem karacsonyra, bar azota szerintem reg kiment a fejebol😂

2017. dec. 5. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet. Nyilván nem akasztja fel magát ha nincs, de ha tetszett neki, akkor biztosan örülni fog. Én is pont a fürdőszobába vettem most kütyüket anyukámnak.
2017. dec. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pont ez az ajándékozás lényege, odafigyelni a másikra, mit szeretne / szeretett volna és meglepni vele!

Anyukád büszke lehet Rád :)

Boldog Karácsonyt Nektek!

2017. dec. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nyugodt szivvel rendeltem meg😀

Utolso, viszont❤

2017. dec. 6. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!