Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Sztetek mit adjak idén anyumna...

Sztetek mit adjak idén anyumnak karácsonyra? Olyan dolgot szeretnék neki adni, ami "személyes".

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy ez az év nem teljesen úgy sült el, mint a korábbiak, ugyanis ebben az évben rengeteg konfliktus volt közöttünk anyámmal, annak ellenére, hogy korábban mindig nagyon szerettük egymást és anyum is baromira büszke volt rám. Belátom azt, hogy ebben az évben sokat hibáztam mind tanulási, mind viselkedési és mind szorgalmi-hozzáállási téren, éppen ezért igyekszek mindent megtenni, hogy a jövő évben ez megváltozzon. Éppen emiatt arra gondoltam, hogy anyumnak idén olyan "különleges" ajándékot adnék, amellyel kifejezném, hogy mennyire szeretem őt még most is és az idén elrontott dolgokat igyekszem a jövő évben kijavítani (kijavítom az iskolai átlagomat, rendesen viselkedek vele és nemleszek flegma, lusta ott segítek neki ahol tudok, stb...), hogy hosszútávon ismét jó kapcsolatunk lehessen és büszke legyen rám.


Sztetek erre mi lenne az ideális ajándék?



2015. dec. 6. 13:03
 1/2 anonim válasza:
Egy képet bekereteztetve kettőtökről, süss neki sütit, csinálj meg valami házimunkát helyette.
2015. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Márciuska ***** válasza:

Szerintem karácsony napján a szokottnál is több időt áldozz rá, és arra hogy segíts neki. Vagy lepd meg azzal, hogy amíg nincs otthon, csinálj meg minél többet a munkájából, hogy mire hazaér, készen várja minden. Ezt egyéb ajándékoktól függetlenül is tedd meg érte. Ami az ajándékot illeti, láttam olyat, hogy "szeretet-kuponok". Készítesz egy kis kuponfüzetet, és mindegyuk cetlire olyan beváltható ajándékokat írsz, mint pl. egy teljes napi mosogatás, egy közös vacsora, egy illatos fürdő elkészítése, stb. mind olyan, amit hajlandó vagy megtenni anyudnak. És aztán ezeket a kuponokeat, bármikor beválthatja nálad az év során. Viszont ez megköveteli, hogy komolyan gondold, és tényleg beváltsd a kuponokat, amikor ő kéri majd. Tehát gondold meg!

Személyes anájdékötletekhez használj fel fotókat és személyes üzeneteket, pl. készíts fotókból könyvjelzőt, könyvborítót, díszíts saját fotókkal dütisdobozt, amibe magad süss sütit. A fotók közé írj kis üzeneteket, pl. arról, hogy mennyire szereted és milyen fontos neked.

De találtam egy édes ötletet is a neten:

Egy 52 lapos franciakártyacsomag minden lapját két helyen ki kell lyukasztani, egy-egy szalaggal a teljes paklit összefűzni, mint egy kis könyvet, és masnira kötni, de kulcskarikával is összefűzheted. Ne felejtsd el, hogy plusz egy lapot hozzá kell fűzni az elejére, arra kell ráírni a kártyakönyv címét: "52 ok, hogy miért szeretlek". És aztán minden kártyalapra írni valamit a megajándékozottról,(a lap közepére vagy a margójára, ahová odafér, vagy ráragasztani egy kinyomtatott cetlin) valami kedvességet, vagy vicceset, hogy mi az, amit szeretsz benne, pl. a mosolyát, vagy hogy sosem zsémbel, ha elszúrsz valamit, vagy mindig vesz neked fagyit, ha megkívánod, kitalálja a gondolatodat, stb.


[link]

2015. dec. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!