Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyra adnék a némettanár...

Karácsonyra adnék a némettanárnőnek egy sos csomagot, de nem tudom mi mehetne még bele. Ötlet?

Figyelt kérdés

Táblafilc, mert folyton kifogy

Zsepi, a nehéz napokra

Kávékapszula, a dolgozatok javításához



2017. dec. 5. 19:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Osztálykarácsonyon őt húztam
2017. dec. 5. 19:44
 2/6 anonim ***** válasza:

"zsepi a nehéz napokra"


ennyire rendetlen osztály vagytok, hogy sírni szokott miattatok? szerintem ezt csak akkor add, ha ismered a humorérzékét :)


a kávé jó ötlet, de biztos, hogy kapszulás főzője van otthon?

2017. dec. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kávés csoki

Valamilyen kis finom csoki ( a pihenéshez)

tea filter ( a téli napokra)

Egy ajándék ötletes papír ( ha valakinek elfelejt ajándékot adni)

Egy mikulás csoki ( a nap kedvéért)

dezodor (xd, ezt inkább ne rakj bele, mert megsértődik)

ceruza, toll, jegyzetfüzet, határidőnapló (lehet ilyen nagyon kicsibe is kapni) radír, szaloncukor, forrócsoki por, mizo dobozos kávé, mosókapszula (xd), kis nutella (Müllerben lehet kapni nagyon picit), illatos füstölő, karácsonyi dísz, kulcstartó, rágó, villanykörte,

Ennyi jutott eszembe, remélem segítettem, tudom van közte olyan ami nem igazán illik, illetve kicsit drága ahhoz képest. Milyen összegben lehet venni? Hány éves vagy?

2017. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eléggé túlterhelt szegény az igazgatóhelyettesség miatt is. Az irodájában láttam, hogy azt használ :)
2017. dec. 5. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
2. válaszoló szerintem a nehéz napokat úgy értette ha pl beteg, eg van fázva a tanár
2017. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Max 2-3000 Ft a határ
2017. dec. 5. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!